14 January 2023 - Saturday

BLOOD OF WHITE

Antalya, Muratpaşa
BLOOD OF WHITE

Event Details

SECRET SOUL X DARWINK PROJECT ve #POTUSOVKA ortaklığında 14 Ocak Cumartesi akşamı BLOOD OF WHITE isimli konsepte imza atıyor . Etkinlik alanında size beyazın kırmızı ile uyumunu gösteren dekorlar eşlik edecek. Gecede sahne alacak dj lerden NOVAK Antalyada ilk sahnesi olacak ve Atakanb2bKubilay - Erçağ Kaynak&Mars - TEMİRTEKİN - Timur Yılmaz - Hakan Gürel eşlik edecek.

DRESS CODE : WHITE TOP

Sadece Üst grup için beyaz giyilmesi yeterlidir.

WhatsApp Destek Hattı: +90 553 722 73 27

- Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Girişlerde kadın-erkek dengesine dikkat edilecektir. Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- ETKİNLİK alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

-Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda, mekanında ve tarihinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- 18 yaş sınırı vardır.

- Etkinlikte yükses ses düzeyi bulunmaktadır. Geçici duyma bozukluğuna yol açabilir.

- Etkinlik süresince tarafımca zarar verilen maddi manevi tüm durumlarda oluşacak zararın tarafıma rücu edileceği konusunda bilgilendirildim ve ödeyeceğimi beyan ederim.

- ETKİNLİĞE katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.

-Organizatör etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Ücret iadeleri etkinlik sonrasındaki ilk iş gününde gerçekleştirilir.

- Güvenlik personeli, etkinlik alanına giren herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır.

 - ETKİNLİYE katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.

-Etkinlik alanına giriş yapan ÖNEMLİ bir mazeretleri  olmadıkça katılımcıların etkinlik sona erene kadar çıkış yapması yasaktır.

- Açık sigara paketleri ve tütünler etkinlik alanına güvenlik sebebiyle kabul edilmeyecektir. Kapalı sigara paketleri alana alınacaktır.

Performers

ATAKANB2BKUBİLAY NOVAK ERÇAĞ KAYNAK & MARS TEMİRTEKİN TİMUR YILMAZ HAKAN GÜREL

14 January 2023 Saturday 19:00

15 January 2023 Sunday 01:00


The Marmara Otel Antalya, Şirinyalı, Lara Caddesi No:136, Muratpaşa/Antalya, Türkiye, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter