22 December 2022 - Thursday

İnsan Kaynakları Süreçleri ve Mülakat Simülasyonu

İstanbul
İnsan Kaynakları Süreçleri ve Mülakat Simülasyonu

Event Details

Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Kulübü'nün organize ettiği İnsan Kaynakları Süreçleri ve Mülakat Simülasyonu, 22 Aralık 2022 tarihinde sizlerle! 

Kendi alanında öncü firmalardan biri olan DeFacto'nun İnsan Kaynakları İş Ortağı Müdürü Yasemin Hakzade ve Kıdemli İnsan Kaynakları İş Ortağı Tuğçe Karabulut tarafından gerçekleşecek bu simülasyonda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Not: Etkinliğimiz ücretsiz ve sertifikalıdır.

Yasemin Hakzade:

2011 yılında Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olmuş, Kocaeli Üniversitesi'nde İnsan Kaynakları alanında yüksek lisans yapmıştır. Kariyer hayatında 2006 yılında İnsan Kaynakları Stajyeri olarak başlayan Yasemin Hakzade, şu anda kariyerine alanında öncü firmalardan biri olan DeFacto'da İnsan Kaynakları İş Ortağı Müdürü olarak devam etmektedir.

Tuğçe Karabulut:

2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi'nde lisans programını bitirmiştir. Kariyer hayatında 2012 yılında İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı olarak başlamış ve günümüzden bu yana birçok firmada Yetenek Edinme, İşe Alım Danışmanı gibi çeşitli İK alanında çalışmıştır. Şu anda kariyer hayatına DeFacto'da Kıdemli İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak devam etmektedir.

Performers

DeFacto İnsan Kaynakları İş Ortağı Müdürü Yasemin Hakzade DeFacto Kıdemli İnsan Kaynakları İş Ortağı Tuğçe Karabulut

22 December 2022 Thursday 13:00

22 December 2022 Thursday 16:00


Genç Ofis, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Kulübü Questions For Organizer?

Eğitimler, Etkinlikler, Zirveler, Ziyaretler, Geziler, Eğlenceler ile sen de Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Kulübü ile hem bugünü verimli geçirebilirsin hem kariyerine daha hızlı ilerleyebilirsin.