15 December 2022 - Thursday

Rave or Die

Isparta
Rave or Die

Event Details

Elektronik Müzik\ Techno Etkinliği 

Instagram hesapları

@raveordie

@kuramsax

@cetko

@gulercavdart

-Etkinlikte Kadın erkek dengesi gözetilecektir.

-Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

-Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci, uyarıcı ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

-Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

-Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

-Etkinlik sırasında Video + Ses kaydı gerçekleştirilecektir ve etkinliğe katılan herkes Organizasyon ekibinin bu görüntüleri kullanabileceğine izin vermiş kabul edilir.

-Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurması gerekmektedir.

-Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

-Yasalarca yasaklanan davranış biçimleri gösteren katılımcılar ve bunların doğuracağı sonuçlardan yasa ihlali yapan kişi sorumludur. Organizasyon bu tür durumlarda sorumluluk kabul etmeyecektir.

-Yukarıdaki kurallar sizin rahat ve güvenli şekilde eğlenebilmeniz için belirlenmiştir. Etkinliğimize bilet almış veya davetli olarak katılan tüm misafirlerimiz etkinliğe katılarak bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Performers

2 2

15 December 2022 Thursday 22:00

16 December 2022 Friday 03:00


Three Monkey, Fatih, 4504/1. Sokak No:6, Isparta Merkez/Isparta, Türkiye, Isparta Merkez, Isparta


View Map

Event Promoter

Rave or Die
Rave or Die Questions For Organizer?

Isparta Elektronik Müzik / Techno etkinliği