09 December 2022 - Friday

MURAT AZİRET ve TURHAN YÜKSELER KONSERİ

İstanbul
125.00 TRY
MURAT AZİRET ve TURHAN YÜKSELER KONSERİ

Event Details

Ünlü orkestra şefi ve müzisyen piyanist Turhan Yükseler ile ülkemizin önemli sahne ve stüdyo müzisyenlerinden back vokal ve şarkıcı Murat Aziret konsept bir projede bir araya geliyor. Tek piyano ve cajon eşliğinde, farklı tınılarla M.F.Ö şarkılarını sunumlayacak olan iki sanatçı ayrıca birkaç yabancı ve alaturka parçalarla da repertuarlarını renklendiriyor.

Turhan Yükseler bir dönem Eurovision , Altın Güvercin gibi müzikal yarışmaların aranılan şefi ve kompozitörü olarak tanınmıştır. Halen aktif olarak MFÖ grubunun sahnesinde ve müzikle ilgili her alanında ekip şefliğini yürütmektedir. Murat Aziret ise Tarkan ve Ajda Pekkan dahil pek çok sanatçıya sahnede ve stüdyoda eşlik etmiş, kendi solo çalışmaları da bulunan şarkıcı, back vokal ve vokal koçudur.

2022 yılı itibariyle tamamen kendi solo işlerine kanalize olmuş olan değerli sanatçı Murat Aziret, bir müzik duayeni olan üstad Turhan Yükseler ile bu konsept projede dinleyiciye güzel ve farklı tınıda şarkılar dinletmeyi ve interaktif bir şekilde onları da sahnede sunumlanan performansın içine dahil etmeyi planlıyor. 

09 December 2022 Friday 21:00

09 December 2022 Friday 23:00


Cangöz Performans Sahnesi, Zeytinlik, Cumhuriyetçi Sokak No:4, Bakırköy/İstanbul, Türkiye, Bakırköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

CANGÖZ PERFORMANS SAHNESİ
CANGÖZ PERFORMANS SAHNESİ Questions For Organizer?

Sanat, Müzik, Konser, Resital ,Dinleti, Workshop, Atölye Çalışması,