02 December 2022 - Friday

Raven Presents: NIKOLINA

Ankara
Raven Presents: NIKOLINA

Event Details

Müziği kendini ifade etmenin bir yolu olarak gören Alman kökenli Nikolina, Techno ve Rave’e olan ilgisinin giderek artmasıyla DJ’lik kariyerine basşladı. En başından beri NAKT ailesinin bir parçası olan Nikolina, yaratıcı fikirlerle dolu Berlin techno camiasının içinden evrilerek kalabalığa unutamayacakları bir tecrübe yaşatmaya başladı. Sert, hızlı, melodic ve epic öğeleri bir arada bulunduran imza bir tarz oluşturmayı başaran Nikolina 2 Aralık Cuma gecesi, Raven sunumuyla Pixel kabininde sizlere etkisinden kurtulamayacağınız bir gece yaşatacak.

Profesyonel DJlik kariyerine 2015 yılında başlayan Rapid, 2018 yılından beri Ares residenti olarak kariyerine devam etmektedir. Melankolik ve dark soundları sert kicklerle harmanlayarak groovy ve yüksek enerjili bir sunum sergileyen Rapid daha önce Regal, Parallx, Parfait, Remco Beekwilder gibi güçlü isimlerle aynı sahneyi paylaşan Rapid sizleri karanlığın derinliklerine boğacak.

Bu özel gecede Ukrayna köklerine sahip Ankara çıkışlı Ares’in yeni residentı Zaelyon gecenin ilk ateşini yakacak ! Sseçkilerinde güçlü, melodik ve sinematik estetiğe sahip seslere yer veren sanatçı. WNDRLST, Vendex ve CLTX gibi techno dünyasının başarılı isimleriyle aynı sahneyi paylaşan sanatçı Raven’ın katkılarıyla enerji dolu setini damarlarınızda hissettirecek.

Etkinlikte kadın erkek oranına dikkat edilecektir.

Organizasyon tüm haklarını saklı tutar.

 

 

 

02 December 2022 Friday 23:00

03 December 2022 Saturday 05:00


Pixel, Kavaklıdere, Tunus Caddesi no 66, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Raven Presents
Raven Presents Questions For Organizer?

Ankara Based Hard Techno Event Organization