03 December 2022 - Saturday

YES PROJECT PRESENTS : SOBEK, JADEITE, ERTUG KARAKAS

Ankara
YES PROJECT  PRESENTS : SOBEK, JADEITE, ERTUG KARAKAS

Event Details

Stil vor Talent, Get Physical gibi dünyanın en önde gelen plak şirketlerinden çıkardığı parçalarla Adam Port, Black Coffee ve Adana Twins gibi isimlerin setlerinden eksik olmayan, kendi şehrinde düzenlediği partilerden Hearth İbiza ve Faust Paris gibi dünyanın en iyi kulüpleri arasında mekik dokuyan DJ & Prodüktör Sobek 3 Aralık Cumartesi Günü YES Project sunumuyla The Q sahnesinde sizlerle buluşuyor. Kabinde ona eşlik edecek diğer isimler ise Jadeite ve Ertug Karakas.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

03 December 2022 Saturday 21:30

04 December 2022 Sunday 04:00


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter