18 November 2022 - Friday

HARRY-UTKU BENLİ-EGEMEN ALPAY

Ankara
HARRY-UTKU BENLİ-EGEMEN ALPAY

Event Details

Dinamik hızlı ve etkileyici stiliyle Ankara techno sahnesinde hızla kendi kitlesini yaratan HARRY wave kabininin başına geçecek.Progressive ve techno türlerini harmanlayan Utku benli ve Lokal sahnenin genç yetenelerinden Egemen Alpay setlerinde ağırlıklı melodic ve organic soundları vurguluyor.Hygge Sound’un müzik direktörü ve Wave’in resident Dj'lerinden Egemen Alpay cuma günü Wave kabinin fitilini ateşleyecek

Etkinlik Bilgileri ve Kuralları;

80 TL olan biletlerimiz 1 adet İçecek ikramdır.

Etkinlikte Kadın erkek dengesi gözetilecektir.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

18 November 2022 Friday 23:00

19 November 2022 Saturday 06:00


WAVE ANKARA, Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Caddesi No:106, Çankaya/Ankara, Türkiye, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter