25 November 2022 - Friday

BLVCKHOLE PRESENTS: JOSH GIGANTE, KCGZ B2B TUFEX

Ankara
BLVCKHOLE PRESENTS: JOSH GIGANTE, KCGZ B2B TUFEX

Event Details

Josh'un vizyonu, dans pistine devrim niteliğinde yeni bir ses ve stil getirmektir. Hayatının büyük bir bölümünü Londra ve İbiza arasında geçiren Josh, elektronik müziğin iki mekânındaki yer altı sahnelerinden yoğun bir şekilde etkilenen bir ses geliştirdi.
Prodüksiyonunu küçük yaşlardan itibaren denemeye başladı ve son zamanlarda müzik dünyasının dikkatini çeken benzersiz bir ses keşfetti.
Josh, Solomun'un "Diynamic" plak şirketindeki ilk albümü "Attention Seeker" ile melodik teknodan daha elektronik ve Italo seslere kadar değişen setlerle kendini çok yönlü yapımcı ve DJ olarak hızla kabul ettiriyor.

Gecenin açılışını Tufex B2B Kcgz yapacak!

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

25 November 2022 Friday 21:30

26 November 2022 Saturday 04:00


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter