26 November 2022 - Saturday

THE Q PROUDLY PRESENTS: MURAT UNCUOGLU, ORGANIC PANCAKE

Ankara, Çankaya
THE Q PROUDLY PRESENTS: MURAT UNCUOGLU, ORGANIC PANCAKE

Event Details

Eğitimi sırasında İngiltere'deki çeşitli stüdyolarda Marshall Jefferson (Chicago) ve Bam Bam (Chicago) gibi önde gelen house prodüktörleriyle çalan Uncuoğlu, Londra'daki özel house partilerinde de dj’lik yaptı. Türkiye'ye döndüğünde, Türkiye’nin ilk dans müziği radyosu 2019'un kuruculuğunu yaparak, ülkemizde dans müziğinin ve Underground kültürünün yayılması için en önemli adımlardan birini atmış oldu. Bu arada Raks Marşandiz stüdyolarında çalmaya başladı. Besteci, şarkıcı ve aranjör Aytekin Kurt'la tanışıktan sonra, onunla ortak olarak Miracle Workz adlı bir prodüksiyon şirketi kurarak Türkiye ve dünya çapında eserler üretmeye başladı. Tarkan, Sertap Erener, Levent Yuksel gibi Türk Pop müzğinin en kaliteli isimlerine yaptığı remixlerle elektronik müziği türk dinleyicisine tanıtmakta önemli bir rol üstlendi. Istanbul’un en iyi klüplerinden 7th House ve Switch’de resident DJ olan M.Uncuoğlu; Max Graham, Dave Seaman, Lemon8, Kasey Taylor, Andy Jarod, Stewart Rowell, Breeder gibi birçok isimle aynı sahneyi paylaştı. Ülkemizin en büyük elektronik müzik prodüktörlerinden M. Uncuoğlu'nun Alican & Soner ile beraber kurdugu Teknikal Rotation isimli bir plak sirketi var. 

Gecenin açılışını Organic Pancake yapacak! 

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

MURAT UNCUOĞLU ORGANIC PANCAKE

26 November 2022 Saturday 21:30

27 November 2022 Sunday 04:00


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

The Q
The Q

Q for Quality