19 November 2022 - Saturday

THE Q PROUDLY PRESENTS: LUNAR PLANE, TAN

Ankara
THE Q PROUDLY PRESENTS: LUNAR PLANE, TAN

Event Details

Lunar Plane, sezona büyük damga vuran melodic techno müziğin ünlü isimlerinden 50’ye yakın şarkısı bulunan Türkiye’de ve yabancı ülkelerde büyük bir yükseliş yakalamış, tarzlarıyla sevenlerinde büyük bir iz bırakmıştır. Listelere giren 40’tan fazla parçalarının yanı sıra Anjunabeats, Disco Halal, Stil vor Talent gibi dünyaca ünlü plak şirketlerinden çıkardıkları üretimleriyle de dans pistini büyülemeye devam eden Lunar Plane 19 Kasım Cumartesi Günü THE Q kabininde!


Gecenin açılışını yapacak olan TAN, Çok küçük yaşta elektronik müziğe olan bağlılığını Daft Punk ile yakalamış, bateri çalarak müzik kariyerine başladı. Satori ile aynı sahneyi paylaşmasının ardından TAN, Ankara'nın önde gelen gece kulüplerinde, çeşitli etkinliklerde ve radyolarda birçok performans sergileyerek Progressive tarzdaki Sound'unu insanlara sevdirdi ve adını duyurdu. 

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

19 November 2022 Saturday 21:30

20 November 2022 Sunday 04:00


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter