11 November 2022 - Friday

THE Q PROUDLY PRESENTS: BUSSI, BRIGHT

Ankara, Çankaya
THE Q PROUDLY PRESENTS: BUSSI, BRIGHT

Event Details

İstanbul çıkışlı olan BUSSi, ses mühendisi, müzik yapımcısı, müzik direktörü ve organizasyon yöneticisidir. Eskiden bas gitarist olan BUSSİ, kariyerinin ilk zamanlarında farklı tarzlarda müzik üretiyordu. Son zamanlarda Bussi, çeşitli lokasyonlarda dj’lik yapmakta ve Overdaze & Zoe Garden’la birlikte müzik direktörü olarak organizasyonlar düzenlemektedir. Bussi Almanya, İtalya, Fransa, Arnavutluk, Kıbrıs gibi ülkerin yanısıra Zoe Garden, Klein Phönix, Klein Garten, Mitte gibi İstanbuldaki çeşitli mekanlarda sahne almıştır. Bussi Innellea, Joachim Pastor, Stephan Jolk, Eli&Fur, Rafael Cerato, Goom Gum, Einmusik, Teho, lexer gibi isimlerle aynı sahneyi paylaştı. Summerdaze Festival, Timeless Memories, FG Space 101 Festival gibi bir çok festival ve etkinlikte sahne aldı.


Gecenin açılışını Eelke Kleijn, Indira Paganotto, Solee, Sam Wolfe, SNTS, Introversion, Kadebostany gibi birçok farklı genre'nın ünlü sanatçıyla birlikte aldığı yerel ve yurt dışı sahnelerinde büyük beğeni toplayan lokal sahnenin yükselen ismi Bright yapacak.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

BUSSI BRIGHT

11 November 2022 Friday 21:30

12 November 2022 Saturday 04:00


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

The Q
The Q

Q for Quality