12 November 2022 - Saturday

Special Gig: Deniz Kabu & PeachGang Residents @Pixel

Ankara, Çankaya
Special Gig: Deniz Kabu & PeachGang Residents @Pixel

Event Details

13 yaşında eline ilk defa elektro gitar alan Deniz Kabu, müzik dünyasına genç yaşta hızlı bir giriş yapmış oldu. İlerleyen 9 yıl boyunca metal gruplarında gitarist olarak yer alan Deniz, 2010 yılında elektronik müziğe ilgi duymaya başladı ve kısa bir sürede kendine has yüksek BPM ve hipnotik etkili tınıları ile dinleyicilerin gözdesi haline geldi. Deniz Kabu kariyeri boyunca Tube & Berger, Amine Edge & Dance, Kolombo, Eats Everything ve daha bir çok dünyaca ünlü isimle aynı sahneyi paylaştı.

Castor'un fitilini ateşleyeceği geceye PeachGang kurucusu AUF ve Müzik direktörü Armin B2B Setleri ile yön veriyor olacak. Kapanışı ise kendine has sevilen sounduyla Cem Cıbır yapıyor olacak. 

12 November 2022 Saturday 21:00

12 November 2022 Saturday 23:55


Pixel, Tunus caddesi No:66, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Peach Media + Events

Üçüncü taraflara sağladığı dijital danışmanlık, branding ve yazılım geliştirme hizmetlerinden edindiği bilgi birikimini etkinlik planlama sektörüne aktarır. Gerçekleştirdiği sayısız kültür-sanat etkinliği ve müzik festivallerinde pek çok başarılı prodüktörü ağırlamıştır. Geçtiğimiz yıllarda on bini aşkın PR ekibi başvurusu alarak Türkiye'de faaliyet gösteren lider promotör ekipler arasında yer almıştır.