05 November 2022 - Saturday

'KATY RISE' at GUA Side Hosted by PLUR PROJECT

Antalya, Manavgat
'KATY RISE' at GUA Side Hosted by PLUR PROJECT

Event Details

Antalya'da güneş hala yerinde!

Sezonu bitirmemekte oldukça kararlı olan GUA , henüz ziyaret edemeyenler ve tekrar deneyimlemek isteyenler için Cumartesi gecelerini danssız geçmiyor.

Bu hafta, küçük yaşta Piano çalmaya başlayarak müzik eğitimine başlayan Ukraynalı Dj & Prodüktör KATY RISE, Müziğe kendi soundunu katarak ‘’Elevation’’ ve ‘’We are One’’ parçaları ile Top Listlere girdikten son son EP si olan ‘’Arcane‘‘ni Mir Music Record Label  çıkartarak Beatport top 100 chart s da uzun süre yerini korudu ve bir çok yabancı artist den tam not aldı. Kendi Youtube kanalında hazırladığı  setleriyle  100.000 in üzerinde izlenirken, Türkiye ve Avrupa' nın önde gelen mekanlarında sahne almasının ardından son zamanlarda büyük Festival sahnelerinde gösterdiği performanslarla da kariyerine başka bir boyut kazandıran KATY RISE 5 Kasım Cumartesi günü GUA Side sahnesinde.

Gecenin başlangıcını Plur Project'in başarılı Resident'larından, Sonance , Raverland ve MyFest gibi önemli festival sahnelerinde gösterdiği performanslar ile beğenileri üzerine toplamayı başarmış ve Global Elektronik Müzik sektörünün başarılı isimleri; Kadebostany, Rafael Cerato, ASY*S, Ae:ther, Pavel Petrov  gibi isimlerle ayni sahnelerde gösterdiği performanslarla da House ve Dance soundlarının şehirde ilk akla gelen isimlerinden olan  Dadax, büyülü hale getirecek.

Transfer Saatleri: 

GİDİŞ: 

5m MİGROS Konyaaltı: 18:00

Terracity AVM Lara: 18:30

DÖNÜŞ:

02:00

ETKİNLİK KURALLARI: 

- Etkinlik sırasında Video + Ses kaydı gerçekleştirilecektir ve etkinliğe katılan herkes Organizasyon ekibinin bu görüntüleri kullanabileceğine izin vermiş kabul edilir.

- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.

- 18 yaş sınırı vardır.

- Girişlerde erkek-kadın dengesine dikkat edilecektir.Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir. 

- Satın alınan biletler, programda bir değişiklik yapılmadığı sürece iade edilmez.

- Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurması gerekmektedir.

- Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurması gerekmektedir.

- Mekan kapasitesi dolduğunda bilet satışı durdurulacaktır

- Etkinlik gecesi kapıda satılacak bilet fiyatı farklılık gösterecektir. 

- Organizatör, misafirlere rahatça ve güvenli eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

- Etkinlik alanına 50 ml’den fazla olan her türlü parfüm ve deodorant getirmek; yanıcı ve patlayıcı sıvı veya gaz maddeler bulundurmak; tehlikeli, kesici ve delici objeler (sopa, zincir, bıçak vb.) taşımak; ateş yakmak, drone kamera kullanmak yasaktır.

- Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

- Yasalarca yasaklanan davranış biçimleri gösteren katılımcılar ve bunların doğuracağı sonuçlardan yasa ihlali yapan kişi sorumludur. Organizasyon bu tür durumlarda sorumluluk kabul etmeyecektir.

-Yukarıdaki kurallar sizin rahat ve güvenli şekilde eğlenebilmeniz için belirlenmiştir. Etkinliğimize bilet almış veya davetli olarak katılan tüm misafirlerimiz etkinliğe katılarak bu koşulları kabul etmiş sayılır.

 

Performers

DADAX KATY RISE

05 November 2022 Saturday 20:00

06 November 2022 Sunday 02:00


GUA SİDE, Side, Kiremithane Sk. 105/1, 07330 Manavgat/Antalya, Türkiye, Manavgat, Antalya


View Map

Event Promoter