02 November 2022 - Wednesday

THE Q PROUDLY PRESENTS: TUFEX B2B KCGZ

Ankara, Çankaya
THE Q PROUDLY PRESENTS: TUFEX B2B KCGZ

Event Details

 3 senedir profesyonel olarak DJ’lik kariyerini yürüten Emre Tüfekçi, Ankara’nın birçok mekanında ve Sonance Festivalde yer aldı. Progressive Techno, Melodic Techno ve İndie Dance tarzlarında müziğini insanlara yansıtmaktadır. Ankara’dan sonra İstanbul’da da çalan Tufex Adana Twins, Ben Klock, Oliver Huntemann, Sezer Uysal, Orkun Bozdemir, Deniz Tekin, Batıkan Abız, Batıkan Tanrıkulu aynı sahneyi paylaştı.

 Uğur Kocagöz, Ankara çıkışlı sanatçı Space 92,Ben Clock,Elli Acula,Dubfire,Recondite,Oliver Huntemann gibi dünya çapında isimlerle aynı sahneyi paylaşarak ismini duyurmuş peak time techno genresinde kendini geliştirerek güzel bir kitle yakalayarak Ankara’nın sayılı mekanlarında ve Sonance Festivalde sahne almıştır. 

TUFEX VE KCGZ çarşamba günü The Q sahnesinde olacak! 

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

TUFEX KCGZ

02 November 2022 Wednesday 21:00

03 November 2022 Thursday 02:00


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

The Q
The Q

Q for Quality