13 November 2022 - Sunday

Storm In The Town

Ankara
Storm In The Town

Event Details

TRİDENT ORGANİZASYON GURURLA SUNAR 

Trident Organizyon sunumuyla size efsanevi bir deneyim yaşatmak için çok farklı ve gerçekçi bir konseptle karşınızdayız. Ankara'da bir ilk olan bu etkinlikte dekorlarımızın yarattığı görsel şölene hazır olun. Sihirli bulutların ve rengarenk yıldırımların altında eğlenmek için 13 Kasım Pazar günü bizimle buluşun.

ETKİNLİK KURALLARI:

-Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır!
-Bu etkinlikte kadın - erkek dengesine dikkat edilmektedir!
-Etkinlik alanına girecek herkes bilete tabidir.
-Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.
-Etkinlik için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.
-Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.
-Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.
-Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

13 November 2022 Sunday 20:00

13 November 2022 Sunday 23:00


IF Performance Hall, Kavaklıdere Mah. Tunus Cad. No:14/A, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter