29 October 2022 - Saturday

HALLOWEEN PARTY; EFEHAN BAYRAK, DAVARCI

Ankara, Çankaya
HALLOWEEN PARTY; EFEHAN BAYRAK, DAVARCI

Event Details

2000 yıl önce tam bugün başladı bu serüven ! Etrafta gezinen ruhlardan saklanmak için onlar gibi giyinmeli, onlar gibi eğlenmeliyiz. Dolunay önünde süpürge ile uçan, sivri şapkalı Cadı'yı görürsen kaçmayı unutma. Ölülerin ziyaretine hazırız. Gece boyunca halüsinasyonlara ve iksirlere hazırlıklı ol.

Gecenin sonunda düzenlediğimiz "en korkunç kim" yarışmasını kazanırsan en sevdiğin 2 içeçecek bizden hediye.

Keep it kreepy !

The scariest contest - Witch's Brew - Spook Show - Bat Wing Tonic - Black Cat Magic Poison - Ghost's Dance - Trick or Treat - Spirits of The Dead - Eye Punch

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

EFEHAN BAYRAK DAVARCI

29 October 2022 Saturday 21:00

30 October 2022 Sunday 03:00


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

The Q
The Q

Q for Quality