25 November 2022 - Friday

Save The Date

Mersin
Save The Date

Event Details

Sezonun son ve en iyi etkinliğinde sahnede ağırlayacağımız Teenage Mutatant için sayılı günler kaldı. Berlin teknosunun en yetenekli isimleri bu güzel gecede sizlerle beraber olacak. Ayrıca Katzenmusik ve Mali de sizler için hazırlamış olduğu özel setleri ile enerjilerine ortak olmaya hazır olun! Teenage Mutatant 25 Kasım Cuma günü Bukalemun Performans Hall'de. Kapasitemiz sınırlı sayıdadır, rezervasyonunuzu zaman kaybetmeden yapmanızı öneririz.

ETKİNLİK KURALLARI

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Etkinlik için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

25 November 2022 Friday 20:00

26 November 2022 Saturday 01:00


Bukalemun, Viranşehir Mah 34301 SK. Fora Yalı Evleri Sitesi No:46A Mezitli/Mersin, Mezitli, Mersin


View Map

Event Promoter