28 October 2022 - Friday

Bloody Capital II by Bloody Halloween Series

Ankara
Bloody Capital II by Bloody Halloween Series

Event Details

TR


Bloody Halloween series sunar! 
#bewitchgang
Bu sene beşinci defa gerçekleşecek olan 'Bloody Halloween Celebration' etkinliği geçen sene 1000+ katılımcı ile gerçekleşecen nefis etkinliğin tekrarı niteliğinde tekrar Atakule'de! 

28 Ekim Cuma günü 18.00-01.00 arasında gerçekleşecek olan etkinlik altı saat kesintisiz elektronik müzik ve pek çok aktivasyon ile festival tadında geçiyor olacak. 
Görsel ve deneyimsel gösteriler, etkinliğe özel 'bloody cocktailler', slikon cadılar bayramı makyajları ve cadılar bayramına özel premium aksesuarları etkinlik alanında bulabilirsin. 

Line-Up:

Hyenah

HYENAH, 2016 yılında Traxsource'ta yılın Afro House sanatçısı olarak dikkatleri üstüne çekti.
Ardından aynı yıl Resident Advisor’ın en çok dinlenen parçası ve Beatport Deep House listesinde Top 10 ‘da iki parçasıyla yer aldı. Hyenah, Berlin’de gerçekleşen ‘RISE’ gecelerinin sahibi ve Watergate’in resident DJ’liğini sürdürmektedir. The Hyenah’ın Jimpster, Frankey&Sandrino, Denis Horvat, &ME, Miguel Puente ve Afro Warriors gibi produklerle ortak çalışmaları bulunmaktadır.

Deniz Tekin

House, Dark Disco, Indie Dance tarzının yanı sıra, eklektik ve hipnotik setleriye ses getirmeyi başaran multi-disiplinleri bir araya getiren Deniz Tekin, DJ'lik kariyerine 2017 yılında başladı. Deneysel tarzıyla kısa süre içerisinde sektörde adından bahsettiren sanatçı, Pure Ibiza, Sound of Tel Aviv, ve Radio Al Hara gibi uluslararası radyolara misafir sanatçı olarak kabul edildi. Peggy Gou, Toto Chiavetta, Armonica, Gioli & Assia, Spektre, BOg, Elfenberg, Wehbba, Unders, Kino Todo, Thylacine, Colossio, ve Sobek gibi türünün güçlü isimleriyle aynı sahneyi paylaşmıştır.

Blag b2b Ishh'in fitilini ateşleyeceği gecede AUF b2b ARMIN enerjiyi yükseltiyor olacak. Kapanışı ise melodik tınılarıyla sevilen isimlerden SIAL 1413 yapıyor olacak.


Dahası gelecek...

Lütfen etkinlikte dress code'a uyulması gerektiğini unutma! 

Dress Code: Halloween kostümü, Halloween aksesuarları veya makyajı. Etkinlik alanına girişte makyaj yaptırabilir, aksesuar temin edebilirsin. EN

Bloody Halloween series presents!
#bewitchgang
The 'Bloody Halloween Celebration series, which will take place for the fifth time this year, is at Atakule again as a repetition of the exquisite event that took place last year with 1000+ participants!

The event, which will take place between 18.00-01.00 at Oct 28 Friday, will be like a festival with six hours of uninterrupted electronic music and many activities. You can find visual and experiential demonstrations, event-specific 'bloody cocktails,' silicone Halloween make-ups and premium Halloween accessories in the event area.


Line-up and other details coming soon!

More to come...

Please note that the dress code must be followed at the event!

Dress Code: Halloween costume, Halloween accessories or makeup. You can get make-up and accessories at the entrance to the event area.

 TR

Etkinlik Kuralları:

Etkinlik kurallarına aykırı satın alımlarda ve dress code uyulmadığında bilet iadesi yapılmaz.

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, açık sigara paketi, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Organizatör, belirtilen etkinlik saatleri, içerikleri, sahne alacak sanatçlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, kendi firmasından hizmet satın alan katılımcı ve/veya katılımcılarının paylaşacağı e-mail, GSM numarası, ev adresi gibi iletişim kanallarından birine veya tamamına yapacağı duyuru, ilan veya reklam çalışmasına yönelik e-mailin, SMS gönderimi, katalog gönderimini “Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Kanunu'na” uygun şekilde yapmayı taahhüt eder. Tüketici/Katılımcılar imzalamış olduğu bu sözleşmeyle Organizatör'ün kendi iletişim bilgilerine yapacağı gönderimleri kabul etmiştir.

EN

Event Rules:

No refunds will be made for purchases against the event rules and the ones who do not follow the dress code.

The event has an age limit of 18 years. Participants under the age of 18 will not be admitted to the area.

All kinds of tools that can be used as food, drink, flammable and explosive (including Deodorant, Spray, etc.), plastic bottles, cans, prohibited substances, open cigarette packs, inflammable cutters and piercings, laser pointers, and all kinds of illegal It is forbidden to enter with the substance.

From the beginning of the event, the Organizer has the right to remove the participants from the event area without refunding those who behave in a way that may disturb the peace of the participants and harm the event.

Those who buy tickets for the festival are deemed to have accepted all kinds of security measures, including the search for clothes and bags determined by the organizer and security team. Participants who do not want to comply with these measures will not be able to enter the area, and their tickets will not be refunded.

The responsibility for the tickets purchased from channels other than Biletino and Ticket Sales Points belongs to the participant.

The Organizer reserves the right to refuse to accept persons unsuitable for the event provided that the ticket fee is refunded.

When the participants enter the event area, their videos and photos are taken during the event; It is deemed to have accepted that the videos and photographs taken by the Organizer can be used publicly from all channels.

The Organizer reserves the right to change the specified event hours, contents, and artists.

The Organizer shall send an e-mail, SMS, and catalog for the announcement, announcement, or advertisement to one or all communication channels such as e-mail, GSM number, and home address to be shared by the participant and participants. They purchase services from their own company. Undertakes to do it in accordance with 'too.' With this agreement signed by the Consumer/Exhibitors, the Organizer accepts the submissions to its contact information.28 October 2022 Friday 18:00

29 October 2022 Saturday 01:00


Atakule, Çankaya Mah. Çankaya Cad., Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Peach Media + Events Questions For Organizer?

Üçüncü taraflara sağladığı dijital danışmanlık, branding ve yazılım geliştirme hizmetlerinden edindiği bilgi birikimini etkinlik planlama sektörüne aktarır. Gerçekleştirdiği sayısız kültür-sanat etkinliği ve müzik festivallerinde pek çok başarılı prodüktörü ağırlamıştır. Geçtiğimiz yıllarda on bini aşkın PR ekibi başvurusu alarak Türkiye'de faaliyet gösteren lider promotör ekipler arasında yer almıştır.