11 November 2022 - Friday

Boğaziçi DataCamp Veri Bilimi Zirvesi

İstanbul
Boğaziçi DataCamp Veri Bilimi Zirvesi

Event Details

Boğaziçi DataCamp Nedir?

Boğaziçi DataCamp, Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC tarafından 2017’den beri düzenlenen Veri Bilimi ve Yapay Zeka konusuna ilgili kişilerin bir araya geldiği etkinliktir. NLP, Computer Vision, IoT, Big Data ve Bioinformatics etkinliğin başlıca konularıdır.

Boğaziçi DataCamp'te Neler Var?

Boğaziçi DataCamp'te;

  •  Kendinizi teknik anlamda geliştirebileceğiniz, alanında uzman şirketler tarafından düzenlenen çeşitli seviyede workshoplar,
  •  İki gün sürecek olan ve Veri Bilimi'nin çeşitli alanlarını tanıyabileceğiniz zirve,
  •  4 Gün sürecek olan etkinliğin ardından ilgi çeken konuları daha detaylı bir şekilde inceleyen düzenli webinarlar olacaktır.

Yer - Tarih

11-14 Kasım Workshop : Online
12-13 Kasım Zirve : Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs - Albert Long Hall 

Kimler İçin?

Boğaziçi DataCamp;

  •  Mühendislik, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik, İstatistik öğrencileri başta olmak üzere Veri Bilimi ve Yapay Zeka alanlarını merak eden tüm üniversite öğrencileri
  •  Veri Bilimi ve Yapay Zeka hakkında bilgi sahibi olmak isteyen profesyoneller
  •  Kısacası Makine Öğrenmesi, Yapay Zeka, Görüntü Tanıma gibi Veri Bilimi ve Yapay Zeka ile ilgili alanlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes!

11 November 2022 Friday 09:00

14 November 2022 Monday 23:00


Albert Long Hall, Boğaziçi Üniversitesi, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Compec - Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü
Compec - Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Questions For Organizer?

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü; bilgisayar bilimleri, bilgisayar donanımı, yazılım, bilişim ve internet teknolojileri alanlarında çalışma gösteren; öğrencileri bilişim ve teknoloji dünyasında daha donanımlı ve yetkin bireyler haline getirmeyi hedefleyen; öğrencilerin gerek akademik, gerekse iş dünyasında bir adım önde olması amacıyla çeşitli çalışmalar yürüten bir öğrenci kulübüdür.