06 October 2022 - Thursday

BNS Kripto Hazine Avı

İstanbul, Beşiktaş
BNS Kripto Hazine Avı

Event Details

Kayıt için https://ref.trbns.com/biletino linkindeki formu doldurmanız gerekmektedir.

BNS artık Türkiye’de. Bunu kutlamak için BNS size 1 Bitcoin, 100 bin TL değerinde USDT ve getirdiğin her arkadaşın için 100 TL kazanma fırsatı sunuyor

İpuçlarını Çöz ve Büyük Ödülü Kazan
İstanbul’un farklı 10 noktasında çeşitli ipuçları yer alacak ve bu ipuçlarını çözmek için gizli QR kodlarının bulunması gerekiyor. 10 ipucunu ilk çözen kişi 1 Bitcoin kazanacak. Aynı zamanda kendi QR kodu ile en çok arkadaşını getiren 1 kişi 100.000 TL değerinde USDT kazanacak.

Başvur ve Yarışma Paneli’ne Gir
Yarışmaya katılmak için hemen başvur. Başvurduktan sonra profil sayfanda bulabileceğin referans linki ile arkadaşlarını yarışmaya davet edebilirsin. Referans linkin ile yarışmaya katılan her arkadaşın için hem sen hem de arkadaşın 100 TL değerinde USDT kazanabilirsiniz.
Unutma ki, 100 TL kazanmak için arkadaşının yarışma günü yarışmanın başlangıç noktasına gelmesi gerekiyor.
Başvurunun tamamlanması için KYC sürecini tamamlamalısın.
Son Gün 19 Ekim 2022


Kayıt Günleri
Başvurun sonrasında İstanbul’un çeşitli yerlerinde kaydını tamamlayabileceğin standlarımız yer alacak. Bu standlara gelip sana özel hazırladığımız tişörtü alman gerekiyor. Ayrıca tişörtünde bulunan QR kodunu arkadaşlarına tarattırıp kayıt olduklarında hem sen hem de arkadaşın 100 TL değerinde USDT kazanabilirsiniz. (Koşullar değişiklik gösterebilir.)
16-19 Ekim 2022

Arkadaşlarını davet ederek 100TL kazan!
Profil sayfanda bulabileceğin referans linki ile veya tişörtünde bulunan QR kodu ile arkadaşlarını yarışmaya davet edebilirsin. Referansınla yarışmaya katılan her arkadaşın için hem sen hem de arkadaşın 100 TL değerinde USDT kazanabilirsiniz.
Unutma ki, 100 TL kazanmak için arkadaşının yarışma günü yarışmanın başlangıç noktasına gelmesi gerekiyor.
* Yarışmanın başlangıç noktasına gelen ilk 2000 yarışmacıdan sonra arkadaşlarını davet ederek kazanmaya devam edebilmen için katılan arkadaşlarının BNS hesabına en az 200TL yatırması gerekiyor.

Hazine Avı'yla ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarından takip et

Herhangi sorun olursa bize [email protected] adresinden ulaşabilirsin

06 October 2022 Thursday 13:00

19 October 2022 Wednesday 17:00


Beşiktaş Kartal Heykeli, Çarşı İçi, Beşiktaş, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter