29 October 2022 - Saturday

AT KAFALARI İLE HALLOWEEN PARTİSİ

İstanbul, Kadıköy
AT KAFALARI İLE  HALLOWEEN PARTİSİ

Event Details

29 Ekim Cumartesi günü @woodstock.kadikoy de harika bir partiyle bir arada olacağız.

Cadılar bayramı ambiansını sonuna kadar hissedeceğimiz gece bizi bekliyor. DJ'imiz 90'la ve 2000'ler Türkçe & Yabancı Pop ile bizimle olacak.

Beer Pong , Beer Bong, Dart, Halka atmaca, limbo gibi oyunlar ile hem eğlenip hem sosyalleşirken kostüm yarışması ile de bu yılın en korkunç kişisini seçeceğiz. 

Cumartesi günü boyunca plastik makyaj artistimiz @delusionsofhorror bizimle olacak. Makyaj yaptırmak isteyenler randevu oluşturup uygun bir ücret karşılığında makyaj yaptırabiliyor olacaklar.

Kısıtlı bir etkinlik olduğu için sayılı yerimiz var.  Bilet alanların @atkafalarıfirarda instagram sayfasına mesaj atmalarını rica ediyoruz.

Önemli not

- Daha önce etkinliğimize katılmamış ya da referans ile gelmemiş arkadaşlarımızı kabul ederken kadın erkek sayısında eşitlik arıyoruz. Damsız giril kabul edilmeyecektir. Bu durumda bilet iadesi yapılmaz.

- Kostüm zorunlu değil ama giyerseniz harika olur. Unutulmaz kareler çıkıyor. Korku karakteri olabilir ya da sevdiğiniz bir karakter olarak gelebilir makyaj ile onu ölüler diyarına dahil edebilirsiniz. Bu güzel geceyi fotoğraflamak için Orçun Karamustafa bizimle olacak.At Kafaları ile Kalın, Mutlu Kalın, Hoşçakalın 

Performers

DJ BURAK KILINÇOĞLU DJ BARIŞ ÖZEL

29 October 2022 Saturday 19:00

30 October 2022 Sunday 02:00


Woodstock, Osmancık Sok. Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
At Kafaları ile 90'lar Partisi

At Kafaları Firarda ekibi ile 90'lar Partisi, 26 Mart Cumartesi saat 20.00 itibariyle Taksim Dorock Rooftop'ta 90'lar modasına uygun giyinebilir veya 90'larda izlediğimiz film ve dizi karakterleri kostümleri ile gelebilirsiniz. Bu etkinlikte bizi bekleyenler Dj Arda ile 90'lar Seti Partiye katılan herkese özel hazırladığımız 90'lar Paketi Ödüllü Kostüm Yarışması 90'lar köşesi ile zamanda yolculuk Ödüllü Beer Bong yarışması Ödüllü Limbo yarışması Giriş ücretine bir bira hoşgeldin shotı ve 90lar oyuncaklarını ve atıştırmalıkları bulabileceğiniz özel paket dahil. At Kafalarının nasıl bir ekip olduğunu görmek için @atkafalarifirarda sayfasına bakabilirsiniz.