14 October 2022 - Friday

TEN YEARS OF KITE GRAND OPENING | JOYHAUSER, SINAN CELIK B2B EFANIN

Ankara, Çankaya
TEN YEARS OF KITE GRAND OPENING | JOYHAUSER, SINAN CELIK B2B EFANIN

Event Details

Online Tickets sold out, limited number of tickets are available at the door 

Büyüleyici ve melankolik seslerin eşlik ettiği parçaları ve destansı uyumlarla dolu raw techno setleri ile Amelie Lens, Adam Beyer, Pan-Pot gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşan Belçikalı ikili Joyhouser, 14 Ekim’de Kite’ta!

Gecenin açılışını ise Kite’ın müzik direktörleri Sinan Çelik ve Efanin yapacak.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil),plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Kapıda kadın, erkek dengesi gözetilmektedir. 

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

14 October 2022 Friday 22:00

15 October 2022 Saturday 04:30


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara

Sonance Festival so nice Festival