30 October 2022 - Sunday

KPOP PARTY NIGHT ISTANBUL

İstanbul, Beşiktaş
KPOP PARTY NIGHT ISTANBUL

Event Details

White Organisation, dileklerinizi gerçekleştirmeye devam ediyor!

Ankara’da yoğun ilgi ve katılımla gerçekleşen K-Pop Party Night etkinliğinin ardından uzun zamandır beklenen, 18 yaş ve üzeri katılımcılar için organize edilen K-Pop Party Night’ın İstanbul’daki ilk ayağı 30 Ekim’de gerçekleşiyor!

Sizleri K-pop'un dinamik enerjisi ile şehrin monotonluğundan kurtaracak ve eğlenceli anlar yaşatacak olan K-Pop Party Night, 30 Ekim'de IF Performance Beşiktaş'ta sahneye çıkmaya hazırlanıyor!

Son zamanların en iyi K-pop müziklerinden oluşacak listesiyle ritmi yükseltecek DJ Performans ve oldukça hareketli Dance Cover Showlar ile tüm gece yerinizde duramayacaksınız. Gecenin karanlığını dans ederek ve eğlenerek aydınlatmaya var mısınız?

Biletinizi almayı ve keyifli etkinliğin bir parçası olmayı unutmayın!

 Etkinliğimiz 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir ve alkollü içecek satışı bulunmaktadır.


*


White Organisation continues to make your wishes come true!

After the K-Pop Party Night event, which took place in Ankara with great interest and participation, the long-awaited İstanbul section of the K-Pop Party Night, organized for participants aged 18 and over, takes place on October 30th!

K-Pop Party Night, which will save you from the monotony of the city with the dynamic energy of K-pop and make you have fun moments, is getting ready to take the stage at IF Performance Beşiktaş on October 30th!

You won't be able to sit still all night with DJ Performance that will raise the rhythm with its list of the best K-pop music of recent times, and very lively Dance Cover Shows. Are you ready to illuminate the darkness of the night by dancing and having fun?

Don't forget to buy your ticket and be a part of the fun event!

 Our event is for participants aged 18 and over, and alcoholic beverages will be sold.

30 October 2022 Sunday 19:00

30 October 2022 Sunday 23:55


IF Performance Hall, Cihannüma Mah. Akmaz Çeşme Sok. No:26, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
White Organisation

K-POP PARTY Kore'ye dair eğlenceli standlar ve sınırsınız kpop müziği ile doyasıya bir eğlenceye hazır mısınız?