14 October 2022 - Friday

Rainbow Meditasyonu ile Yedi Renk Çalışması

Online
Rainbow Meditasyonu ile Yedi Renk Çalışması

Event Details

Gökkuşağı meditasyonu Budist meditasyonlar arasında Lotus çiçeğinden sonra belki de en bilinenlerindendir. Gelişim yolunda ilerlemiş budistlerin geliştirdikleri söylenen gökkuşağı aurasını deneyimleme fırsatı elde edeceğiz. Belki de her bir rengin farklı anlamlara geldiği, farkı seviyelere bağlandığı göreceğiz. Bunun için sizleri meditasyonumuza davet ediyoruz. 

Budist değerleri: İnsanlar doğuştan gelen erdemlerini ve potansiyellerini keşfederler.

Beyaz nilüferin açmasına giden basamaklar Buda tarafından Sekiz Katlı Yüce Yol'da bizlere verilmiştir. Bu yüce yolda hep beraber yürümek için çalışmalarımıza bekleriz. 

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri nedeniyle, iyi niyetli öğrencilerin bir araya gelmesinden oluşan organik bir yapıdır. Grup, gelecek olanın yollarını hazırlar ve insanlık ailesinin gelişimine ışık tutar. Amacı yaratılışa destek olmak, yolu arayanlara yolu göstermektir. Bu yol Himalaya Bilgeliği ve Beyaz Kardeşliğin yoludur. Işığın Mücevherleri kar amacı gütmez, dünyaya ve canlılara hizmeti önemser, öncelik oradadır. 

Çalışmamızda görüşmek üzere.

14 October 2022 Friday 21:00

14 October 2022 Friday 22:00


Online Event - Işığın Mücevherleri - Meet

Event Promoter

Biletino Logo
Işığın Mücevherleri Questions For Organizer?

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri için bir araya gelmiş bir topluluktur ve spiritüel hayatı keşfetmenize yardım eder. Teozofiyi, Eskimeyen Bilgeliği, Agni ve Raja Yoga geleneğini, Mahatmaların izlerini takip eder. İnsanın yüksek fakülteleriyle ilgili konularda, hayatın içinden örneklerle grup halinde çalışır.