07 October 2022 - Friday

OKTOBERFEST 2022

Mersin
OKTOBERFEST 2022

Event Details

Bir Bavyera klasiği olan Oktoberfest' i Mersin HiltonSA’da sınırsızca yaşayacağımız büyük gün geldi. Sınırsız müziği lezzetli yiyeceker ile birleştiren Oktoberfest 7 Ekim Cuma günü Mersin HiltonSA ’da doyasıya yaşanacak.

18:00 ‘ da startını vereceğimiz büyük eğlencede gün boyu devam edecek Dj performansları ve eğlenceyi zirveye taşıyacak Betül Haydın konseriyle unutulmayacak bir festival eğlencesini birlikte yaşayacağız.

6 saatlik serüvende katılımcılar Oktoberfest’e özgü lezzetlerin yanı sıra müzik ve eğlence dolu bir gün yaşayacak.

Bilet fiyatına 1 adet içecek dahil olup, canlı istasyonlarda festivale özel yiyecek ve içecek satışı olacaktır.

07 October 2022 Friday 18:00

07 October 2022 Friday 23:55


Mersin Hilton, Palmiye, 1225. Sokak No:1, Yenişehir/Mersin, Türkiye, Yenişehir, Mersin


View Map

Event Promoter

OKTOBERFEST 2022
OKTOBERFEST 2022 Questions For Organizer?

Bir Bavyera klasiği olan Oktoberfesti Mersin HiltonSA’da sınırsızca yaşayacağımız büyük gün geldi. Sınırsız müziği lezzetli yiyeceker ile birleştiren oktoberfest 7 Ekim Cuma günü Mersin HiltonSA ’da doyasıya yaşanacak. 18:00 ‘ da startını vereceğimiz büyük eğlencede gün boyu devam edecek Dj performansları ve eğlenceyi zirveye taşıyacak Betül Haydın konseriyle unutulmayacak bir festival eğlencesini birlikte yaşayacağız. 6 saatlik serüvende katılımcılar Oktoberfest’e özgü lezzetlerin yanı sıra müzik ve eğlence dolu bir gün yaşayacak. Bilet fiyatına 1 adet içecek dahil olup, canlı istasyonlarda festivale özel yiyecek ve içecek satışı olacaktır.