15 October 2022 - Saturday

Aruna II

Mersin
Aruna II

Event Details

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba. Herkesin merakla beklediği özel gece için geri sayım başladı. 

15 Ekim Cumartesi günü Ütopya Valley’de düzenleyeceğimiz bu geceye ortak olmak istiyorsanız şimdiden takviminizi ayarlayın.

Line Up;

Serkan Eles

Kemal Gözübatık

Berkan Aras

Katzenmusik

Majist-A

 

info: +90(535)6988891 & arunafest@gmail.com

instagram: @arunamusicandart

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.15 October 2022 Saturday 20:00

16 October 2022 Sunday 04:00


Ütopya Valley, Hamzabeyli, Toroslar, Mersin


View Map

Event Promoter