01 October 2022 - Saturday

80'ler 90'lar PARTİSİ

İstanbul, Beyoğlu
80'ler 90'lar PARTİSİ

Event Details

Oldies but goldies ile nostaljik bir esintiye çıkıyoruz. Tarkan’dan Madonna’ya, Los del Rio’dan Gülşen’e birçok efsanenin şarkıları arasında mekik dokuyacağımız partide zamanda yolculuğa çıkıyoruz. Bademciklerimiz patlayana kadar şarkılar söylediğimiz, kendimiz olduğumuz bir gün yaşayacağız, umutlarımızı ve renklerimizi şarkılara sığdırdık, gelin saçlarımızı savurup özgürce dans edelim.

Önceki partilerimize instagramda bulunan @bavesevent sayfasına göz atabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için: 

05336927597

05531978382 

Numaraları da arayabilirsiniz.

Rengarenk makyajlar, odun kokan gömlekler ve nostaljik kıyafetlerinizle partinin en iyi kombinine bizden bir hediye :)

Etkinlik Kuralları:

 

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

 

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

 

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

 

Parti için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

 

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

 

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

01 October 2022 Saturday 21:00

02 October 2022 Sunday 02:00


DAM , Asmalı Mescit Mah Emir Nevruz Sok. Panaiya D:Apt. D:2 34430 Beyoğlu/İstanbul Türkiye, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter