20 September 2014 - Saturday

Kariyer-im.net ile Dedeman Hotel de Kişisel Gelişim, İletişim, Girişimcilik..

İstanbul, Ataşehir
Kariyer-im.net ile Dedeman Hotel de Kişisel Gelişim, İletişim, Girişimcilik..

Event Details

Etkili İletişim, Kişisel Gelişim, Girişimcilik ve Kariyer Koçluğu..

Çift Dilde Sertifika..

Öncelikle etkinliğimiz İstanbul Bostancı Dedeman Otelde gerçekleşecek olup 11:00 da başlayarak 16:00 da sone erecektir. 4 Farklı konuda eğitimi işin uzmanlarından alacaksınız. Eğitimler Etkili İletişim, Girişimcilik, Kişisel Gelişim ve Kariyer koçluğu şeklinde gerçekleşcektir.

Etkili iletişimle; hayatınızda kendinizi hiç bu kadar kolay ifade edemeyeceğinizi iletişim kuramayacağınızı düşünüyorsanız bu seminer sizde köklü bir değişikliğe yol açabilir. İkna edebilecek, karşınızdaki kolayca anlayabilecek kendinizi motive edebilecek gayet başarılı bir iletişim kurabileceksiniz.

Kişisel Gelişimle; Zihinsel olgunlaşmayı sağlayacak, düşünmenize yol açacak eğlenerek kendinizi keşfetmeyi öğreneceksiniz. Stand-up tadında eğlenceye doyum garantyili ve hiç böyle farklı hissetmeyeceğiniz düşüncelere dalacaksınız. Kariyerinizde ve kişiliğinizdeki bu olumlu etki sizi farklılaştıracak.

Girişimcilik; Böylesine yaratıcı fikirlere nasıl ulaşılıyor bilmek istemez misiniz? Nasıl bir iş kurabileceğinizi neye ihtiyacınız olduğunu bu eğitimde keşfedeceksiniz. Sonuç sizi çok şaşırtacak. Başarı avuçlarınızda. Bu hissi tadacaksınız.

Kariyer Koçluğu; Bu koçluk önerileri  sizin kariyerinizde çığır açacak. Aldığınız eğitim, girdiğiniz iş, yaptığınız görüşme bunların size kazandırdıkları ve kaybettirdikleri. Mutlu musunuz, huzurlu musunuz, işe giderken ayaklarınız ne tarafa gidiyor. Size en uygun iş hangisi, kariyerinizde nasıl yükseleceksiniz, başarıyı nasıl yakalayacaksınız hepsi ve dahası bu seminerde..

Hadi yerinizi alın..

Açıklama;


# Organizasyon hakkında ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgiye www.kariyer-im.net adresinden ulaşabilirsiniz.

# Seminerde Eleman.net stand kuracaktır firmanın ürün/hizmeteri hakkında bilgi alabilirsiniz.

# Ev içi Bebek/Çocuk güvenlik ürünleri markası Minybaby stand kuracaktır alışveriş yapabilir ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

# Hande Akın "Kadın Olmak" kitabını satın alabileceğiniz stand açılacaktır. Seminer sonrası kitap imzalatabilir fotoğraf çekilebilirsiniz.

# Erdem GENÇ 'in standından "20 Yaşında Patron olmak" ve "Debut" kitaplarını satın alabilir, isminize imzalatabilirsiniz ve fotoğraf çekilebilirsiniz.

# Onur YEŞİLÇAVDAR 'ın standından kitaplarını satınalabilir, imzalatabilir ve fotoğraf çekilebilirsiniz.Alacağınız Hizmetler;

# Aldığınız bilet karşılığında İletişim ve İlişki Uzmanı Hande AKIN 'ın "İletişimin Gücü SEVGİ" adlı etkili iletişim teknikleri seminerine katılım sağlayacaksınız.

# M3 Works kurucusu, 20 Yaşında patron olmak kitabı yazarı Erdem GENÇ 'in girişimcilik serüvenlerini dinleme fırsatı bulacak, kendinizde girişimcilik yönünüzü geliştirecek ip uçlarını ve püf noktaları öğreneceksiniz.  Ayrıca eğlenceli müzik ritimleri ve motivasyon artırıcı enerjinizi zirveye çıkaracak etkinliğe katılma fırsatı bulacaksınız.

# Kişisel Gelişim Uzmanı Onur YEŞİLÇAVDAR ile herkes başarı ve yüksek motivasyona ulaşmak için kendilerini yeniden keşfedecek. Bu seminere katılan her katılımcı kendisine ait güçlü yönleri keşfedecek, zayıf yönleri farkedecek. Kendinizi, eşinizi, ailenizi ve çocuklarınızı daha farklı ve bilimsel yolla yeniden tanıma ve anlama yeteneği kazanacaksınız… Her katılımcı stand-up tadında eğlenceli ve coşkulu bir seminer programına katılmış olarak eğitim salonundan ayrılacaktır.

# Salonda fuaye alanında Çocuk güvenliği için ürün satışı ve bilgilendirme yapılacaktır. Dilediğiniz ürünü kariyer-im.net güvencesiyle satınalabileceksiniz.

# Salonda Çay, Kahve ve Kurabiye ikramları olacaktır.

# Salonda Sürpriz hediyeler dağıtılacaktır.

# Her katılımcıya İngilizce ve Türkçe Sertifika verilecektir.

# Eğitmenlerle bire bir görüşme ve soru cevap şansınız olacaktır.


20 September 2014 Saturday 11:00

20 September 2014 Saturday 16:00


Dedeman Bostancı İstanbul Hotel & Convention Center, icerenkoy mah Doğan bey Cad dere sok no 10, İstanbul, Ataşehir, İstanbul


View Map

Event Promoter

Kariyer-im.net
Kariyer-im.net

Başarı en iyi onu Tecrübe edenden öğrenilir sloganımızla alanında uzman kişiler ile sizleri bir araya getiriyoruz. Kişisel ve toplumsal gelişimi destekliyoruz.