25 October 2022 - Tuesday

İklim ve Sürdürülebilirlik Zirvesi

Online
354.00 TRY
İklim ve Sürdürülebilirlik Zirvesi

Event Details

2022’yi ve küresel krizi değerlendirdiğimizde; “Markalar 2023’de iklim ve sürdürülebilirlik adına neler planlıyor?”, “İklim krizine seyirci mi kalacağız, yoksa geleceği birlikte baştan mı inşa edeceğiz?” gibi tüm sorular İklim ve Sürdürülebilirlik Zirvesi’nde cevap bulacak.

Birbirinden değerli konuşmacıların ilham verici konuşmalarıyla iş dünyasının sürdürülebilirlik anlayışına katkı sağlayacak olan İklim ve Sürdürülebilirlik Zirvesi’nde beklentilere dair her şey yeni bir boyutla anlatılacak.

Dilerseniz evden ve ofisten kolaylıkla katılım sağlayabileceğiniz İklim ve Sürdürülebilirlik Zirvesi; Enerji, sağlık, FMCG, teknoloji, ulaşım, telekomünikasyon, dijital, otomotiv, gayrimenkul ve finans gibi birçok farklı sektörde 20’den fazla profesyoneli bir araya getirecek. İklim ve Sürdürülebilirlik Zirvesi 25 Ekim tarihlerinde saat 10.00 – 15.00’da tam gün olmak üzere  online etkinlik şeklinde gerçekleşecek.

25 October 2022 Tuesday 10:00

25 October 2022 Tuesday 15:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Pazarlama Türkiye
Pazarlama Türkiye Questions For Organizer?

Pazarlama, iletişim ve reklam sektöründen uzmanların bir araya geldiği; içerik, etkinlik ve eğitimlerin düzenlendiği bir pazarlama platformudur.

Comments