08 October 2022 - Saturday

Majalis Festival 2022

Ankara
210.00 TRY - 700.00 TRY
Majalis Festival 2022

Event Details

Şehrin merkezinde; yeşilin içinde, müzik, tasarım ve sanatın öne çıktığı özgün bir eğlence kültürü olan Majalis Festival şehre geri dönüyor!

Majalis Festival, yeşilin içinde, müzik, tasarım ve sanatın öne çıktığı konseptiyle başkentli elektronik müzik tutkunlarını ODTÜ Vişnelik Çim Amfi’de ağırlayacak.

Line Up

8 Ekim

- The Blaze

- Wolfson

- Sinan Çelik b2b Efanin 

- Vu'elo Inc.

- Baran Kays b2b Aks

9 Ekim

- NTO

- Mahmut Orhan

- Anatolian Sessions 

- Monnarsh

- Emre Kaldırım & Mert Sain

- Anıl Erdem 

- Sagay

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.08 October 2022 Saturday 14:00

09 October 2022 Sunday 23:55


ODTÜ MD Vişnelik Tesisleri, 1540. Sokak No:58 100. Yıl, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Majalis Festival
Majalis Festival Questions For Organizer?

Türkiye'nin gri kenti Ankara'da, şehrin monotonluğundan sıkılanlar, eğlence arayanlar, festival tadını özleyenler, renkli bir Ankara istiyorum diyenler için yeni bir eğlence doğuyor. Majalis Festival!

Comments