24 September 2022 - Saturday

THE Q PROUDLY PRESENTS : DEEPERISE, EFEHAN BAYRAK

Ankara, Çankaya
THE Q PROUDLY PRESENTS : DEEPERISE, EFEHAN BAYRAK

Event Details

2017'de Jabbar ile yaptığı ''Raf'' parçası ile 100 milyondan fazla dinleyiciye ulaşan Deeperise, kendisine özgü Indie Dance / Nu Disco tarzıyla The Q Ankara kabininde müzikseverler ile buluşuyor.
Nora En Pure, Alex Kenji, gibi dünyaca ünlü sanatçılardan aldığı ilham ile Ultra Music, Universal gibi plak şirketlerinden çıkardığı milyonlara erişen Deeperise'ın bu özel performansını kaçırmayın. Deeperise dinleyicisiyle bir araya gelmek üzere 24 Eylül akşamı The Q kabininde!

Türkiyenin önde gelen mekanlarında bir çok ünlü DJ ile beraber yaptığı sahnelerle adını duyuran ve setlerinde Melodic House, Afro-House, ve Nu Disco tarzlarını kendine özgü stili ile harmanlayan Efehan Bayrak ise gecenin açılışını yapacak.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

deeperise EFEHAN BAYRAK

24 September 2022 Saturday 21:00

25 September 2022 Sunday 01:00


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter