19 October 2022 - Wednesday

Karavanshow Eurasia ve Tiny Home Show - İki Fuar Bir Arada

İstanbul
50.00 TRY
Karavanshow Eurasia ve Tiny Home Show - İki Fuar Bir Arada

Event Details

İki Fuar Bir Arada

19-23 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Karavanshow Eurasia Kamp, Karavan ve Ekipmanları Alternatif Turizm Fuarı ile Tiny Home Show, Modüler Mobil Prefabrik Ev ve Yapıları Fuarı ziyaretçilerini bekliyor.

Fuarda karavan ile ilgili her türlü donanım ve araç, yeni karavan teknolojilerinin yanı sıra günümüzde çokça tercih edilen taşınabilir ev ve yapılar konusunda en yeni teknolojiler de yer alacak.

150’den fazla firma ve 250’yi geçen marka, fuarda ürünlerini ve hizmetlerini sergileyecek. Her türden karavanın yer alacağı fuarda karavan hayatının daha rahat geçirilmesi, zamanın daha tasarruflu kullanılması ve konforlu bir yaşam alanı oluşturabilmek için yüzlerce ürün de incelenebilecek. Karavanshow Eurasia’yı 2022 yılında yurt içinden ve yurt dışından 30 binin üzerinde karavan ilgilisinin ziyaret etmesi bekleniyor.

19 October 2022 Wednesday 10:00

23 October 2022 Sunday 19:00


IFM İstanbul Fuar Merkezi, Atatürk Havalimanı Karşısı, Yeşilköy, Bakırköy, Bakırköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

BİFAŞ Birleşik Fuar Yapım A.Ş.
BİFAŞ Birleşik Fuar Yapım A.Ş. Questions For Organizer?

Şirketimiz 25 yılı aşkın tecrübesiyle çeşitli sektörlerde Uluslararası İhtisas Fuarları düzenleyen, dünya sıralamasında ilk sıralarda yayınları bulunan, Fuarcılık Şirketi olarak münhasıran kurulmuş 6 fuar şirketinin iştiraki olarak faaliyete başlamış olup Türkiye’de Fuarcılık sektörünün henüz sahip olduğu potansiyeli kullanarak hak ettiği noktaya gelmemiş olmasıyla ülkemiz fuar organizasyon mantığını güç birliği, deneyim ve fayda ekseninde ele alıp dünya standartlarına taşıyacaktır. Fuarcılıkta monopolleşmenin tüm sektörler için yarattığı olumsuz sonuçları ortadan kaldıracak yapı ve birliktelikle yola çıkan Birleşik Fuar Yapım A.Ş. bu anlamda Türkiye’de ve Dünya’da ilk örnektir. Güçlü sermaye yapısı, etkin kadroları ve tecrübesiyle Birleşik Fuar Yapım A.Ş. Türkiye’de fuarcılığın vizyonunu değiştirerek, fuar katılımcılarıyla ve sunduğu hizmet kalitesiyle büyüyerek butik fuarcılık mantığıyla sektörlerin hak ettiği büyük ve etkili organizasyonlara ev sahipliği yapacaktır.

Comments