03 September 2022 - Saturday

Razzle Dazzle / RAFAEL CERATO - Cook's Club Hotel, ALANYA

Antalya, Alanya
Razzle Dazzle / RAFAEL CERATO - Cook's Club Hotel, ALANYA

Event Details

Güçlü ritimleri duyusal tınılarla birleştirdiği başarılı çalışmalara imza atarak, Stil vor Talent ve Diynamic gibi öncü plak şirketlerinden çıkardığı hit parçalarıyla dünyanın dört bir yanında sahne alan RAFAEL CERATO 3 Eylül'de Plur Project & Razzle Dazzle sunumu ile ilk defa Alanyalı müzikseverler ile buluşuyor! Alanya'nın ilk elektronik müzik eventlerine imzasını atmış Cook's Club Otel in muhteşem atmosferini Denizden batan büyüleyici günbatımı manzarası ile başlatıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ettiriyoruz. Çevre illerden de yüksek bir ilgi gören ve katılım beklenen eventimizin biletleri şimdi satışta!

Her etkinliğimizde olduğu gibi RAFAEL CERATO biletleri belirli satış rakamlarına ulaştıkça fiyat artarak satışa devam etmektedir. Bu yüzden vakit kaybetmeden Sınırlı sayıdaki 'Family Tickets' katagori biletlerden alın ve bu muhteşem deneyimi kaçırmayın!

  -KURALLAR-

- Etkinlik düzeni ayaktadır.

- Etkinlik sırasında Video + Ses kaydı gerçekleştirilecektir ve etkinliğe katılan herkes Organizasyon ekibinin bu görüntüleri kullanabileceğine izin vermiş kabul edilir.

- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.

- 18 yaş sınırı vardır.

- Girişlerde erkek-kadın dengesine dikkat edilecektir.Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir. 

- Satın alınan biletler, programda bir değişiklik yapılmadığı sürece iade edilmez.

- Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurması gerekmektedir.

- Mekan kapasitesi dolduğunda bilet satışı durdurulacaktır.

- Etkinlik gecesi kapıda satılacak bilet fiyatı farklılık gösterecektir. 

- Organizatör, misafirlere rahatça ve güvenli eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

- Etkinlik alanına 50 ml’den fazla olan her türlü parfüm ve deodorant getirmek; yanıcı ve patlayıcı sıvı veya gaz maddeler bulundurmak; tehlikeli, kesici ve delici objeler (sopa, zincir, bıçak vb.) taşımak; ateş yakmak, drone kamera kullanmak yasaktır.

- Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır.


- İçecekler karton bardaklarla servis edilecektir.

- Yasalarca yasaklanan davranış biçimleri gösteren katılımcılar ve bunların doğuracağı sonuçlardan yasa ihlali yapan kişi sorumludur. Organizasyon bu tür durumlarda sorumluluk kabul etmeyecektir.

-Yukarıdaki kurallar sizin rahat ve güvenli şekilde eğlenebilmeniz için belirlenmiştir. Etkinliğimize bilet almış veya davetli olarak katılan tüm misafirlerimiz etkinliğe katılarak bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Performers

Rafael Cerato Batuhan Baysal Dadax Suat Ünlü Serkan Gökmen

03 September 2022 Saturday 17:00

04 September 2022 Sunday 02:00


Cooks Club Alanya Beach, SARAY MAH ATATÜRK BULVARI 900 Sokak No 4, Alanya, Antalya


View Map

Event Promoter