27 August 2022 - Saturday

The Rise Event

Adana
The Rise Event

Event Details

The Rise, 27Ağustos Cumartesi günü Graumann ile Adana'da Çetinel Hotel Havuzbaşında sıradışı bir etkinlikle gündoğumuna kadar dans edebileceğiniz uzun soluklu bir geceye hazırlanıyor.

Bugra Bilecen aka Graumann Ege-Türkiye'den bir yapımcı, remixer ve DJ'dir. Hala elektronik müziğin gri tarafı için çalışıyor. 10 yıldan fazla süren uluslararası bir kariyere sahiptir. Türkiye'nin birçok yerinde sahne aldı ve çok büyük isimlerle aynı sahneyi paylaştı. Melankolik, ortam melodileri kendine özgüdür. Tekno, house ve progresif müziğin alemlerini hissederek farklı melodik parçalar sentezliyor. Onun müzikleri Tomorrowland, ASOT gibi bazı büyük olaylarda yankılanıyordu. Graumann'ın hikayesi, sınırları zorlamaya ve derin, etkileyici seslerini dünya çapında en saygın mekanlarda kulaklara ulaştırmaya devam ederken devam ediyor.

Mersin dans sahnelerinin en sevilen isimlerinden olan Emin, çocuk yaşlarında başladığı müzikal hayatında edindiği harmoni ve ritim bilgisini tech vurgular ve groove sound'lar ile süslüyor ve techno'nun karanlık altyapısı ile sentezleyerek dinleyicisine soluksuz dans deneyimi yaşatıyor.

Resident dj'i olduğu 'Rate Collective' ile bulunduğu şehrin gece hayatında önemli işlere imza atmış, Stef Mendesidis, Parallx, Lilly Palmer gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşmıştır.

2017 den beri elektronik müzikle ilgilenen Büşra Aytekin 2019 da İstanbul Dj Academy’ den profesyonel dj eğitimi alarak müzik kariyerine ilk adımını attı. Melodic house ve indie dance tarzında kitleyi yakalayan setleriyle İstanbul’un birçok dans ve eğlence mekanında sahne alan Büşra Carlo Ruetz,Ivan Masa,Reza Golroo,Boho,Angelov , Pavel Petrov , Yubik , Deniz Kabu , Murat Uncuoğlu , Sezer Uysal , Uğur project , gibi yerli ve yabancı başarılı isimlerle de aynı kabinde yer aldı.

27 August 2022 Saturday 17:30

28 August 2022 Sunday 01:30


Çetinel Hotel, Çetinel Otel, Yüreğir, Adana


View Map

Event Promoter

The Rise Event
The Rise Event Questions For Organizer?

The Rise, 27Ağustos Cumartesi günü Graumann ile Adana'da Çetinel Hotel Havuzbaşında sıradışı bir etkinlikle gündoğumuna kadar dans edebileceğiniz uzun soluklu bir geceye hazırlanıyor.

Comments