18 September 2022 - Sunday

Happy Live's Presents SummerDOSE Festival Øostil(AFTER LİFE) Henri Bergmann (All Day Long) 18 Hours NON STOP

Antalya
Happy Live's Presents SummerDOSE Festival Øostil(AFTER LİFE) Henri Bergmann  (All Day Long) 18 Hours NON STOP

Event Details

SUMMER DOSE ALL DAY LONG FESTIVAL

Gerçek bir Antalya rüyasına dahil olmak için nasıl bir etkinlikte bulunmak isterdiniz? Aklınıza gelebilecek her şeyin SUMMER DOSE festivalinde buluştuğunu söylersek buna şaşırır mıydınız? Şaşırmayın çünkü @happylivesevent ayrıcalığıyla yeni, eğlencenin doruk noktasına ulaşabileceğiniz apayrı bir etkinlikle karşınızdayız.
Antalya’da bir ilki gerçekleştirerek sizlere elektronik müzik beach festivalini getiriyoruz. Kostümlerle desteklediğimiz performansımızla festival rüyasını yaşatmak için 2 sahnemiz ve 1 chill alanımız yer alacak. Üstelik, bunlarla son bulmayacak olan bu eşsiz etkinliğimizde yoga, beach voleybolu, beer pong yarışmaları da sizleri bekliyor olacak. Festivalde kendinizi o dünyaya ait hissedebilmeniz için make up, hair ve nail artistlerimiz sizler için getiriyoruz. Tek yapmanız gereken kendinizi bu yaz rüyasına bırakmanız ve geçirdiğiniz en iyi yaz anısı olarak bu festivali deneyimlemeniz.

-
FESTİVAL PROGRAMI
08.00 Açılış
10.00 Yoga
11.00 Beach Stage
12.00 Beach Volley
15.00 Chill Zone Aktiviteleri
16.00 Main Stage
17.00 Beer Pong

21.00 Fıre Show
Ve daha fazlası..
-
WorkShops
Face Art
Hair Art
Nail Art
Tatto Art

Ø o s t i l  (AfterLife)

Henri Bergmann

ANALOG CONTEXT

BARIŞ BERBER

EREN KOYUNCU

FRATELLO

GÖZDE FIRTINA

KURALLAR :

- Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Bütün katılımcılar kimliklerini yanında bulundurmalıdır.- Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

- Organizasyon firması kaçınılmaz nedenlerden dolayı programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Girişlerde kadın-erkek dengesine dikkat edilecektir. Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır.

- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- ETKİNLİK alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

-Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda, mekanında  ve tarihinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

- 18 yaş sınırı vardır.

- Etkinlik alanındaki lazerler telefonunuzun kamerasını çizebilir çizilmesi durumunda organizatör bu durumda sorumlu değildir.

 - Etkinlikte yükses ses düzeyi bulunmaktadır. Geçici duyma bozukluğuna yol açabilir.

- Etkinlik süresince tarafımca zarar verilen maddi manevi tüm durumlarda oluşacak zararın tarafıma rücu edileceği konusunda bilgilendirildim ve ödeyeceğimi beyan ederim.

- ETKİNLİĞE katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.

-Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.

-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.

-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.

-Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.

- Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.

- Etkinlik süresince tüm katılımcıların biletlerini yanlarında bulundurması gerekmektedir. Etkinlik alanına giriş yapan katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir.

- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

18 September 2022 Sunday 08:00

19 September 2022 Monday 01:00


Palm Beach Lara, Lara Beach Plajları, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter

Happy Live's Event
Happy Live's Event Questions For Organizer?

Antalya'da bir event markası çeşitli konsept etkinlikler...

Comments