20 August 2022 - Saturday

UNITY FESTIVAL ANTALYA w/ A*S*Y*S

Antalya
UNITY FESTIVAL ANTALYA  w/ A*S*Y*S

Event Details

PLUR'u oluşturan Peace, Love, UNITY , Respect mottolarımızı tek bir Festivalde topladık. Antalya'nın ilk Elektronik Müzik etkinlik ve festival markası ünvanı ile çıktığımız bu yolda kitle, kültür, ve eğlence anlayışı olarak nerelere geldiğimizin bir göstergesi olarak Birlik anlamıyla UNITY FESTIVAL'i sizler için kurguladık. Bugüne kadar sizlere yaptırdığımız anketler, sizlerden gelen talepler üzerine lokasyon olarak en çok istediğiniz Doğa ve Dağ temalarını yine uzun zamandır istenen ve beklenen bir Sound'un  kendi alanındaki en özel ve en eski isimlerinden A.S.Y.S ile buluşturuyor. 15:00'te başlayacak olan UNITY FESTIVAL , katılımcılarına merkeze göre çok daha serin bir hava ile beraber Sanat Sergileri , Kimono- kostüm ve takı standları, Tattoo Workshopları, Coffee Workshopları ve  lokasyonun en çekici aktivitesi olan DEV SALINCAK ile muhteşem Antalya manzarasına karşı sallanarak unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı sunuyor.

Her etkinliğimizde olduğu gibi UNITY FESTIVAL biletleri belirli satış rakamlarına ulaştıkça artarak satışa devam etmektedir. Bu yüzden geç kalmadan bizimle birlik olmaya UNITY FESTIVAL' e sende biletini al!

TIME TABLE:

15:00-16:00/ CICEK

16:00-17:00/ EMIRHAN KUS

17:00-18:00/  ALEX w MARKS 

18:00-19:00/ BATUHAN BAYSAL& DADAX

19:00-20:00/ DENIZ TEKIN

20:00-21:00/  YAVUZ OFKELI

21:00-22:00/ VEDI KEREM

22:00-00:00/ A.S.Y.S

00:00-01:00/ SERENAT& YETGIN

- Etkinlik düzeni ayaktadır.

- Etkinlik sırasında Video + Ses kaydı gerçekleştirilecektir ve etkinliğe katılan herkes Organizasyon ekibinin bu görüntüleri kullanabileceğine izin vermiş kabul edilir.

- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.

- 18 yaş sınırı vardır.

- Girişlerde erkek-kadın dengesine dikkat edilecektir.Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir. 

- Satın alınan biletler, programda bir değişiklik yapılmadığı sürece iade edilmez.

- Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurması gerekmektedir.

- Mekan kapasitesi dolduğunda bilet satışı durdurulacaktır.

- Etkinlik gecesi kapıda satılacak bilet fiyatı farklılık gösterecektir. 

- Organizatör, misafirlere rahatça ve güvenli eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

- Etkinlik alanına 50 ml’den fazla olan her türlü parfüm ve deodorant getirmek; yanıcı ve patlayıcı sıvı veya gaz maddeler bulundurmak; tehlikeli, kesici ve delici objeler (sopa, zincir, bıçak vb.) taşımak; ateş yakmak, drone kamera kullanmak yasaktır.

- Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır.


- İçecekler karton bardaklarla servis edilecektir.

- Yasalarca yasaklanan davranış biçimleri gösteren katılımcılar ve bunların doğuracağı sonuçlardan yasa ihlali yapan kişi sorumludur. Organizasyon bu tür durumlarda sorumluluk kabul etmeyecektir.

-Yukarıdaki kurallar sizin rahat ve güvenli şekilde eğlenebilmeniz için belirlenmiştir. Etkinliğimize bilet almış veya davetli olarak katılan tüm misafirlerimiz etkinliğe katılarak bu koşulları kabul etmiş sayılır.

20 August 2022 Saturday 15:00

21 August 2022 Sunday 02:00


Dev Salıncak, Hisarcandir m 4039 şok no9 07070 Konyaaltı/Antalya, Konyaaltı, Antalya


View Map

Event Promoter