06 August 2022 - Saturday

LAAAAZY WEEKEND!

Adana
LAAAAZY WEEKEND!

Event Details

Merhabalar! 


Ortak amaçlar doğrultusunda farklı disiplinlerden bir grup sanatçının girişimiyle olışturulan Alba Collective, #lazzyweekend mottosuyla Adana HiltonSa Riverside’da 2 günlük bir serüvene hazırlanıyor.

Şehrin merkezinde ve nehrin kıyısında yer alan HiltonSa Riverside’ın misafirliğinde, havuz başında gün batımından geceye dek sürecek keyifli bir hafta sonu için çağrıda bulunuyor.

Adana’nın en güzel manzaralarından birine sahip Riverside’ın havuzunda serinlemek ve güne erken saatlerde başlamak isteyen katılımcılar havuz kullanım opsiyonlu bileti kapıdan temin edebilecek ve saat 10.00 itibariyle etkinlik alanına giriş yapabilecektir.

Etkinlik alanı içerisinde katılımcılarımızın eğlenceli vakit geçirebilmesi adına konsepte uygun gerçekleştirilen workshop, make up artist, sergi vb. katılım tamamen ücretsizdir.

6 Ağustos Cumartesi

Marlo

Rolling Stones’in “Italo Disco Cenneti” olarak tamımladığı, Bologna’nın gece hayatında önemli bir yer taşıyan Tipografia’da DJ’lik hayatına başlayan Marlo, 2012 yılında Slow Motion bünyesine katılıyor. İstanbul’da müzikal yolculuğuna devam eden ve Suma Beach Dj ekibinin vazgeçilmezlerinden.. Setlerinde disco, acid house ve detroit techno tınılarıyla öne çıkan Marlo ilk kez Adana’da kabini devralmaya geliyor.

Yerelden tanıdığımız ve elektronik müziğin başarılı temsilcilerinden Orhan Tanrıver, Murat Alp, Cafer Can Şengönül eşlik ediyor.

7 Ağustos Pazar

Konuralp

Elektronik müzikte geniş bir jangraya sahip olan ve Klein, RX, Kafes gibi Türkiye’nin önemli sahnelerinde sıkça yer alan ve Murat Uncuoğlu, Islandman, Magdelana gibi isimlerle çalışan Konuralp kabini paylaşmaya geliyor.

Mert Bindebir b2b Mert Durak Live Set’iyle Alba ailesine misafir olarak eşlik ediyor ve müziğe doyacağımız bir güne hazırlanıyor.

Orhan Tanrıver Dj seti ve Egemen Özbelli Saksafon eşliğinde harika bir akşamüsüne hazırlanıyor.


Bilet İçerikleri;

Early Bird: 18.00’da başlayacak olan etkinliklere katılım hakkı sunan bilettir ve sınırlı sayıda mevcuttur.

Gate Ticket: 18.00’da başlayacak olan etkinliklere kalan kontenjan dahilinde satışa çıkarılan bilettir. Kapıda kimlik bilgileriyle satın alabilirsiniz.

Pool & Event: Etkinliğin yanı sıra havuz kullanımını da içeren bileti etkinlik günlerinde 10.00 itibariyle kapıdan satın alabilirsiniz.

- İçeride gerçekleşecek olan yeme-içme servisleri ekstra ücretlendirilmektedir.
- Etkinlik alanına kamp sandalyeniz ile gelebilirsiniz.
- Etkinlik alanına giriş esnasında takılan bilekleri çıkarmamanız önemle rica edilmektedir.
- Etkinliğe patili dostlarınızla katılım sağlayabilirsiniz.
- 18 yaşından küçükler etkinliğe katılım gerçekleştirememektedir.
- Etkinlik ekibi; diğer katılımcıları rahatsız eden veya edecek nitelikte gördüğü katılımcıları, bilet tutarını iade etmeksizin etkinlik alanına almama hakkını saklı tutar.
- Etkinlik ekibi, mücbir sebeplerden ötürü oluşabilecek durumlarda programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Etkinlik alanında bulunan ses ve ışık düzenleri geçici duyma ve göz rahatsızlıklarına neden olabilir.
- Etkinliğe katılan misafirlerimizin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı etkinlik ekibine ait olup, misafir etkinlik bileti alarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

Performers

Marlo Konuralp Orhan Tanrıver Murat Alp Cafer Can Mert Bindebir b2b Mert Durak(Live Set) Egemen Özbelli

06 August 2022 Saturday 10:00

08 August 2022 Monday 00:00


Adana HiltonSA, Sinanpaşa, Hacı Sabancı Blv. No:1, 01220 Yüreğir/Adana, Turkey, Seyhan, Adana


View Map

Event Promoter

Alba Collective
Alba Collective Questions For Organizer?

Alba; farklı disiplinlerde bir grup sanatçının ortak amaçlar doğrultusunda bir arada çalışmasının sonucu olan bir girişimdir. Hedefimiz uretmek ve eglenmek…WE ARE ONE.