10 September 2022 - Saturday

Sonance Festival 2022

Ankara, Akyurt
Sonance Festival 2022

Event Details

Sonance 7. yılında üç günlük festival deneyimi ile geri dönüyor. Her zaman olduğu gibi farklı sahnelerde onlarca farklı sanatçının yer alacağı festivalin biletleri şimdi satışta.

Konaklamalı biletlerde belirtilen fiyatlar kişi başı fiyatlardır. Double ve Triple odalarda konaklama yapacak her kişi adına bilet alınmalıdır. 

Etkinlik Kuralları:

 Katılımcı, kendisinin ve adlarına hareket ettiği diğer katılımcıların bilgilerinin doğru olarak verilmesi ve sözleşmeye işlenmesinden sorumludur. Kimlik ve iletişim bilgilerinin hatalı bildirilmesi nedeniyle meydana gelebilecek neticelerden Sonance Festival sorumlu değildir.
 Katılımcı rezervasyon esnasında belirtilen irtibat bilgilerinden kendisine ve tüm katılımcılara ulaşılacağını kabul beyan ve taahhüt eder.
 Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir.
 Otele check-in saati en erken 14:00, check-out saati en geç 12:00’dir.Check in esnasında katılımcı, otele kimlik bilgilerini paylaşmayı kabul eder.
 Festivalde kadın – erkek dengesi gözetilecektir.
 Festivale katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı festivale ait olup katılımcı, festivale katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul eder.
 Doğal Afetler ( deprem, sel, yangın, heyelan vb. ) olağanüstü haller (sıkıyönetim, sokağa çıkma yasağı ilanları, genel grev, terör, otel, havaalanı baskınları, uçak ele geçirmeler, savaş, kargaşa vb.), halk hareketleri (grev, miting, yürüyüş, yol kapanması vb.), devletlerarası gerginlik, diplomatik kısıtlamalar, sağlık sorunları (salgın hastalık, karantina, dünya genelinde bir hastalık vb...), hava muhalefeti (kar yağışı, tipi, sis, fırtına, yıldırım düşmesi vb.) gümrük rejimi değişiklikleri veya ulaşım sektöründeki genel kısıtlamalar ile havayolu, tren, deniz veya karayolu ulaşım firmalarından herhangi birinin iflası veya tasfiyesi gibi özel kısıtlamalar ve bunlar dâhil ama bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi diğer bir sebepten doğrudan veya dolaylı olarak, Sonance Festival’in kusuru bulunmayan veya öngörülemeyecek her türlü olumsuzluğun yaratacağı sonuçlardan doğan hiçbir zarar veya ziyandan Sonance Festival sorumlu olmayacağı gibi, Sonance Festival bu sebeplerden ötürü yükümlülüklerini ifa edememesinden veya yükümlülüklerinin ifasındaki aksaklıklardan sorumlu tutulamaz ve Sonance Festival’e maddi ve manevi sorumluluk yüklenemez.
 Katılımcı, festivale devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, festivalin başlamasından en az 21 gün önce festival düzenleyicisine bildirimde bulunarak sözleşmeyi, festival açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren üçüncü bir kişiye devredebilir. Ancak Devir işleminde satın alınmış olan festivalde ilgili iptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır varsa cezalar katılımcıya yansıtılır. Festival sözleşmesini devreden ve devralan, Sonance Festival’e karşı bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ek masrafların ödenmesinden müteselsilden sorumludur. Devir işlemi, sözleşmeyi devir alanın devir aldığı tarihteki sitede belirtilen güncel fiyatlardan gerçekleştirilecektir.
 Katılımcı organizasyon alanında, kendi odasında veya ulaşım araçlarında meydana getirdiği hasarları koşulsuz şartsız ödemeyi kabul eder.
 Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara iadesini yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.
 Festival için rezervasyon yapan katılımcılar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi iadesi de yapılmayacaktır
 Sonance Festival organizasyon içeriğinde, kurallarında ve işleyişinde değişiklik yapma, organizasyonu iptal etme veya erteleme haklarını saklı tutar.
 Erken rezervasyon döneminde yapılan rezervasyonlarda iptal ve iade işlemi yapılamamaktadır.
 Katılımcılar, festival tarihinden 30 gün önce olan 11 Ağustos 2022 tarihinden itibaren tüm mazeretler dahil olmak üzere ödemenin iadesini talep etmeyeceğini kabul eder.11 Ağustos 2022 tarihine kadar yalnızca katılımcının festivale katılımını engelleyecek mücbir sebepler durumlarında rezervasyon temsilcisine bildirerek iptal işlemini gerçekleştirebilir.
 İade işlemleri vergi, resim ve harç v.b. yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve kredi kartı komisyonları mahsup edilerek gerçekleştirilecektir.
 Katılımcının festival rezervasyonunu erteleme talebi yalnızca festivalin gerçekleşmemesi durumunda kabul edilecektir.
 Sonance Festival, belirtilen etkinlik saatleri, içerikleri, sahne alacak sanatçı ve DJ lerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 Organizatör, festivalde performans gösterecek DJ’lerde, elinde olmayan nedenlerden ötürü değişiklik yapma hakkına sahiptir. Festivalde gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.
 Sonance Festival; kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta, kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılara sunulan hizmetin niteliğine göre, yurtdışında ve/veya yurtiçinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler, indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.
 Sonance Festival, kendi firmasından hizmet satın alan katılımcı ve/veya katılımcılarının paylaşacağı e-mail, GSM numarası, ev adresi gibi iletişim kanallarından birine veya tamamına yapacağı duyuru, ilan veya reklam çalışmasına yönelik e-mailin, SMS gönderimi, katalog gönderimini “Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Kanunu'na” uygun şekilde yapmayı taahhüt eder. Tüketici/Katılımcılar imzalamış olduğu bu sözleşmeyle Sonance Festival’in kendi iletişim bilgilerine yapacağı gönderimleri kabul etmiştir.

Performers

Ben Klock Sedef Adası Goom Gum

10 September 2022 Saturday 12:00

12 September 2022 Monday 12:00


Anadolu Hotels Esenboğa Thermal, Büğdüz Mah. Büğdüz Küme Evleri 273/1, Akyurt, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara

Sonance Festival so nice Festival