06 August 2022 - Saturday

Meet Zeus 4

Antalya
Meet Zeus 4

Event Details

6 Ağustos Cumartesi günü Antalya’nın en yüksek noktası Olympos Teleferik’te buluşuyoruz. Bu yıl yerli ve yabancı elektronik müzikseverleri 2365 metrede muhteşem gün batımı manzarası ve unutulmaz bir müzik deneyimi bekliyor.

14.00 - 00.00 saatleri arasında 2 farklı sahnede başarılı Prodüktör/DJ’ler performanslarını sergilerken Zeus bize eşlik ediyor olacak.

Biletler sınırlı sayıda sadece Biletino’da!

Running Order (14.00 - 00.00)

Zeus Stage 

El Capitan

VIIA

Milimaudio

Neither Nor

Yigitoglu

Sunset Stage

Mert Tugay

Unsalze

Sevilay Kurt

Onur Y

CNDD & Ugurmeister


MEET ZEUS 4 Etkinlik Giriş Kuralları

06/08/2022 tarihinde yapılacak olan etkinliğe ilişkin katılım şartlarını içeren bilgilendirme, uyarı ve beyan metnidir. Bu Metni imzalayan kişiler metni okuduğunu ve koşulsuz olarak metni kabul ettiğini beyan eder.

Etkinlik 2365 metre yükseklikte bulunan tesiste yapılacağından Yükseklik korkusu olan kişilere uygun değildir.

Etkinlikte sahne ışıkları görsel ışık Showları lazer ve benzeri uygulamalar olması sebebi ile ışığa duyarlı epilepsi hastalarına uygun bir etkinlik değildir.

Etkinlikte yükses ses düzeyi bulunmakla yüksek ses işitme kaybına neden olabilir. *Katılımcılarca 2365 metre yüksekliğinde bulunan tesiste Olympos Teleferik güvenlik standartlarına ve tesiste bulunan tüm güvenlik tedbirleri ile uyarı ve ikaz levhalarına uyulması zorunludur.

Etkinlik alanını çevreleyen tüm güvenlik bariyerlerinin ve sahne ekipmanlarının üzerine çıkmak, atlamak, tesis sınırlarının dışarısına çıkmaya çalışmak güvenlik açısından yasaktır. Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek, içecek, kesici-delici alet, alkol ve yasadışı unsur teşkil edebilecek tüm materyallerin girişi yasaktır.

Organizasyon şirketi, hiçbir ön koşul ve şart aranmaksızın etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama ve etkinlikten çıkarma hakkına sahiptir.

* Etkinlik süresince profesyonel ses ve görüntü kayıt alınacağından tüm katılımcılar etkinlik boyunca çekilecek ve kayıt altına alınabilecek tüm görsel ve işitsel materyallerin çekimine ve organizasyon sahibince bu materyallerin kullanımını metni imzalaması ile birlikte açıkça kabul ettiğini beyan eder. Koşma, zıplama veya taşkın hareketlerden dolayı oluşabilecek tüm sakatlık ve yaralanmalarda tesisin ve organizasyon firmasının hiçbir bir sorumluluğu yoktur. Tüm sorumluluğun tarafıma ait olduğu konusunda bilgilendirildim ve kabul ediyorum. *Etkinlik süresince sebep olduğum maddi ve manevi zararlarda, meydana gelen zararın tamamının tarafıma rücu edileceği konusunda bilgilendirildim ve bu zararı bizzat, itiraz etmeden tazmin edeceğimi açıkça beyan ederim.

Okumuş bulunduğum bu metinde yer alan isim soy isim ve imzamın K.V.K.K. uyarınca kişilsel veri olması sebebi ile bu konuda sözel olarak bilgilendirildiğimi ve bu bilgilerin kullanılmasına izin verdiğimi beyan ederim.

Olympos Teleferik giriş ücreti etkinlik bilet fiyatına dahildir.

- Etkinliğe 18 yaşından büyükler katılabilir.                     

- Hava 7-8 derece daha soğuk olacağı için mutlaka kalın bir mont veya sweatshirt getirilmesi gereklidir.

- 2365 metre yüksekliğinde bulunan tesiste Olympos Teleferik güvenlik standartlarına uyulması zorunludur. 

- Etkinlik düzeni ayaktadır.

- Etkinlik mekanına profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları alınmayacaktır.

- PDF Bilet uygulaması vardır. Etkinlik mekanına gitmeden önce biletinizi yazdırmayı unutmayınız.

- Organizasyon şirketi, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. 

- Etkinlik Bilet Fiyatına Dahil Olanlar: Olympos Teleferik Giriş Ücreti 

- Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için milimaudio@gmail.com  veya  0507 441 14 80 ile iletişime geçebilirsiniz.

- Ulaşımla ilgili rezervasyonlar için +90 530 224 87 91 numaradan detayli bilgi alabilirsiniz. "

06 August 2022 Saturday 14:00

07 August 2022 Sunday 00:00


Olympos Teleferik 2365 Metre, Olympos Teleferik, Kemer, Antalya


View Map

Event Promoter