29 December 2022 - Thursday

ONLY FEST

Sakarya, Sapanca
450.00 TRY - 850.00 TRY
ONLY FEST

Event Details

Only Fest;  8-9 Ekim 2022 tarihlerinde, Türkiye’nin sakin ve saklı cenneti Sapanca’da müzikseverle buluşuyor.

Edis, Madrigal, Sefo,No.1, İkilem, Evdeki Saat, Mary Jane,  Arem Özgüç & Arman Aydın ve birbirinden değerli sanatçılar ile Axel Medya Yapım Organizatörlüğünde, sizlere hayal ettiğiniz kadar harika bir müzik, dans ve eğlence resitalini sunmaya hazırlanıyor. Sınırlı sayıda ve private katılımcılar ile gerçekleşecek bu organizasyonda sen de yerini şimdiden al!

#hayalettiginkadar

8 Ekim Cumartesi
-Sefo
-Madrigal
-Evdeki Saat
-Mary Jane

9 Ekim Pazar
-Edis
-No.1
-İkilem
-Arem Özgüç & Arman Aydın


Madrigal'le ilgili merak ettiğin soruların cevapları blog yazımızda. Hadi, hemen oku.
  
ETKİNLİK KURALLARI 

Festival kapasitesi sınırlı sayıdadır. 

18 yaş altı tüm katılımcıların ebeveynleri ile giriş yapması zorunludur. 

18 yaş altı katılımcılara (-18) yaş bilekliği takılacaktır. 10. maddede belirtilen konular bu kategori için de geçerlidir. Ayrıca -18 yaş bilekliği taşıyan katılımcılarımız, festival alanında alkol ve tütün ürünleri alışverişi yapamazlar.

Organizatör, bakanlık tarafından duyurulacak yeni kurallar ve/veya tavsiyeler ışığında festival ile ilgili uygulamalarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Organizatör, festival ve içeriğiyle ilgili olarak, yerleşim planı revizyonu yapabilir. Program ve aktivitelerin niteliğinde, tarihinde, saatinde, yerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, biletin tam ya da kısmi iadesi için sebep arz etmez. Organizatör, olağanüstü ve acil bir durumda, festivali durdurma, sonlandırma, erteleme, uzatma, katılımcı ve ziyaretçileri festival alanının dışına çıkarma ya da alanda tutma haklarına sahiptir.

Organizatör, gerekli gördüğü koşulda, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir

Festivalimizde elbette ki tüm güvenlik önlemleri alınacaktır. Bununla birlikte  Lütfen tedbirlerinizi kendiniz de alınız. Yine de bir şeyler ters giderse, size her konuda yardımcı olmaya hazır danışma görevlilerimiz ve olası sağlık sorunlarında başvurabileceğiniz sağlık personelimiz 7/24 görevlerinin başında olacaklar

Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir.

Girişte bileğinize takılacak olan bilekliğinizi festival süresince lütfen çıkarmayınız. Bilekliği olmayan kişilerin festival alanından çıkartılacağını belirtmek isteriz. Kopmuş, deforme olmuş bileklikler geçerli değildir. Yeniden bilet almak durumunda kalabilirsiniz.

Organizasyon sahibi etkinlik mekanına uygun görmediği kişiyi almama hakkına sahiptir.

Organizatör, olumsuz durumlarda sanatçı kadrosunda değişiklik yapma hakkında sahiptir.

Konser alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğu size aittir.

Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir.

Satın alınmış olan tüm bilet kategorilerinde iade yapılmayacaktır.

 Konser alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

Organizatör herhangi bir nedenle bilet iadesi yaparak festivali iptal etme hakkına sahiptir.

Size ait olmayan bir eşya bulursanız, lütfen kayıp eşya deskimize bırakınız. Ya da bir eşyanızı kaybettiyseniz, yine kayıp eşya deskimize başvurunuz.

Festival alanında “emanet noktası” olmayacaktır. Bu nedenle lütfen gereksiz eşya getirip, kendinize yük etmeyiniz. Özellikle kıymetli eşyalarınızı hiç getirmeyiniz.

Festival alanında ateş yakmak kesinlikle yasaktır.

Festival girişinde, güvenlik görevlilerince, üst, çanta, araç araması yapılacaktır. Bilet aldığınızda bunlara onay vermiş sayılırsınız. Bu güvenlik tedbirine uymayanlar, festival alanına alınmayacağı gibi, bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Festival, Green Blue Park Hotel’de göl kenarında gerçekleştirilecektir. Göle girilmesi yasaktır. Bu konuda sorumluluk katılımcılara aittir.

Festivale evcil dostlarınızı elbette getirebilirsiniz. Fakat onların tuvalet ihtiyaçlarını gidermeleri esnasında size iş düştüğünü belirtmek isteriz.

Festival alanı içerisinde, yeterince bol çeşitlilikte ve uygun fiyatlarda yiyecek-içecek seçeneğiniz olacağı için, lütfen yanınızda yiyecek-içecek getirmeyiniz

Festival alanına profesyonel ses-görüntü cihazları, video kamera, fotoğraf makinası vb. cihazlar getirmek ve içeride çekim - kayıt yapmak organizatörün izin ve onayına tabidir.

Festival biletinizi sadece belirtilen bilet satış noktalarından alınız.

Festival alanında ücretsiz olarak kullanıma açık yeterli sayıda portatif ve konteynır WC olacaktır. Bunların kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılması genelin yararınadır

Festival giriş kapısı önünde ya da etrafında, festival alanının dışında, el ilanı, broşür, insert vb. hiçbir tanıtım materyalinin dağıtılmasına, civardaki direk ve ağaçlara afiş, branda vb. asılmasına, infodesk kurulmasına izin verilmeyecektir. Festival alanı içerisinde gerçekleştirilecek olan her türlü ticari faaliyet ve tanıtım çalışması, organizatörün bilgisi ve onayı dahilinde mümkün olabilecektir.

Festivale geldiğinizde, festival alanı içinde görüntü çekimi ve ses kaydı yapılmasına şahsi izin vermiş sayılırsınız. Yapılan çekimler tanıtım amaçlı kullanılabilir.

Festival biletleri organizatörün yazılı izni olmaksızın, herhangi bir yayın organında, yarışma benzeri programlarda promosyon amaçlı kullanılamaz

Festival alanı dışında gerçekleşen hiçbir durum ya da olaydan organizatör ve festival güvenliği sorumlu olmayacaktır

Festival biletini satın alan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır

Hep birlikte hayal edilen festivale!

Performers

EDİS MADRİGAL SEFO İKİLEM EVDEKİ SAAT MARY JANE Arem Özgüç & Arman Aydın NO.1

Green Blue Park Hotel, Hasanpasa Mah. Aktar Sok. No:5, Sapanca, Sakarya


View Map

Event Promoter

Axel Medya Yapım Organizasyon
Axel Medya Yapım Organizasyon

Axel Medya Yapım Organizasyon