11 July 2022 - Monday

Rate Presents: First Year Ceremony

Mersin, Mezitli
Rate Presents: First Year Ceremony

Event Details

Rate Collective 1. yılında sizleri Forest Stage'de bekliyor!
Türkiye'nin en önemli oluşumu olan Jeton Records'un kurucusu Ferhat Albayrak ve R8 sanatçılarını misafir edeceğiz.
9 saat sürecek olan bu deneyimde ormanları korumak için bazı önlemler alacağız.

Dans pistinde görüşmek üzere!

- Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
- Organizasyon ve mekan yetkilileri, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.) alınmayacaktır.
- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
-Etkinlik gişesi girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız.
-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir. Satın alınan biletin iadesi için kapı görevlisi ile bilet referans numarasının paylaşılması gereklidir.

Performers

Ferhat Albayrak Core Emin Leylak HSKA

11 July 2022 Monday 13:00

12 July 2022 Tuesday 02:00


MAVİ ÇAM RESTORAN, Fındıkpınarı Caddesi Üzeri, Mezitli, Mersin


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
RATE Collective Questions For Organizer?

Rate Collective/ Brings dance and the joy to the city./ Music and Art Community./ July 31th Rate x Jeton https://www.facebook.com/ratecollective/