24 June 2022 - Friday

DENIZ KABU, CAN BASEGMEZ | #WEREBACK

Ankara, Çankaya
DENIZ KABU, CAN BASEGMEZ | #WEREBACK

Event Details

Cuma gecesi, kariyeri boyunca bir çok uluslararası isimle farklı ülkelerde aynı sahneyi paylaşan, çıkardığı” Everybody Knows”, “Take My Hand”, “Saraswati”, “Let It Go”, “After Dawn” ve “Lera” parçalarıyla başarını perçinleyen Deniz Kabu’nun yanı sıra lokal sahnenin en önemli festivallerinde ve kulüplerinde müzik direktörlüğü görevini üstlenen, house müzik ve türevlerini eklektik bir stilde müzikseverler ile buluşturan Can Başeğmez sahne alıyor.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

Deniz Kabu Can Başeğmez

24 June 2022 Friday 21:00

25 June 2022 Saturday 04:00


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara Questions For Organizer?

Sonance Festival so nice Festival