15 September 2022 - Thursday

Petzoo Ankara

Ankara, Altındağ
Petzoo Ankara

Event Details

PETZOO Ankara - Evcil Hayvanlara Dair Her Şey Bu Fuarda

Türkiye’nin en büyük evcil hayvan ürünleri fuarı markası PETZOO bu yıl Ankara’da düzenleniyor. Anfa Altınpark Expo Center’de 15 – 18 Eylül tarihleri arasında 4 gün gün boyunca gerçekleşecek. Fuarda pek çok etkinlik ziyaretçilerle buluşacak.

Uluslararası katılımla gerçekleşecek fuarda yurt içinde 50’den fazla şehirden, yurt dışından ise 30’dan fazla ülkeden ziyaretçi ağırlanacak. Beklenen ziyaretçi 20.000’in üzerinde.

PETZOO Ankara’da yeni ürünleri keşfedecek, evcil dostunuz için en doğru bilgileri uzmanından alabilecek, yarışma ve gösterilerle çok eğleneceksiniz. Fuar sizi, gün boyunca 15’ten fazla etkinlikle buluşturacak.

Evcil hayvan ürünleri sektöründeki yeni iş kollarını keşfedecek ve yatırımlarınızı buna göre planlayabileceksiniz. İş ağınızı genişletebilecek ve fuara özel kampanyalardan faydalanabileceksiniz.

Fuarı evcil hayvanınızla ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik Kuralları

- 16 yaş altı gençler ve çocuklar için giriş ücretsizdir. Yanlarında biletli ebeveyn ile fuarı ziyaret edebilirler.

- Gaziler ve gazi karta sahip olan yakınları için giriş ücretsizdir.

- 1. Derece şehit yakınları için giriş ücretsizdir. (Kart gereklidir)

- Engelli bireyler için giriş ücretsizdir. (Engelli kart gereklidir)

- Fuar evcil hayvanlarla ziyaret edilebilir. Yasal olarak sahiplenilemeyen hayvanlar fuar alanına alınmaz. Kediler için tasma, köpekler için tasma ve ağızlık zorunludur. Evcil hayvanın aşı ve sağlık karnesini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Fuar Ziyaret Saatleri

15 Eylül Perşembe: 11.00 – 19.00

16 Eylül Cuma: 11.00 – 19.00

17 Eylül Cumartesi: 11.00 – 19.00

18 Eylül Pazar: 11.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

15 September 2022 Thursday 11:00

18 September 2022 Sunday 18:00


Anfa Altınpark Expo Center, Altınpark, Altındağ, Ankara


View Map

Event Promoter

Ulusal Fuarcılık
Ulusal Fuarcılık

Ulusal Fuarcılık, ulusal ve uluslararası ihtisas fuarları konusunda uzman bir firma olup, ilk fuarını 2012 yılında İstanbul’da Pet İstanbul ismiyle evcil hayvan ürün malzeme ve aksesuar tedarikçileri fuarıyla gerçekleştirmiştir. O günden bu yana güncellenen ismiyle Petzoo Eurasia ile İstanbul’da, Petzoo Ankara ile Ankara’ da, Petzoo Antalya ile Antalya’da Evcil Hayvan Ürünleri Fuarlarını organize etmektedir.