25 June 2022 - Saturday

TRIBE OF UNITY

Ankara, Çankaya
TRIBE OF UNITY

Event Details

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Bilet fiyatına 1 adet kokteyl ve 1 adet shot ikramı dahildir.

Bilete dahil olan ücretsiz içecek hakkı biletin kaybedilmesi durumunda geçersiz olacaktır.

Etkinlik süresi boyunca kaybedilen yada zarar gören eşyalardan organizatör sorumlu değildir.

Etkinlik için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Biletlerin güvenliği tamamen bilet sahibine aittir. Biletlerin kopyalanması ve bir başka kişi tarafından kullanılması durumunda Biletino ve organizatörün sorumluluğu bulunmamaktadır.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

FIRAT AKARSU DEMİRYÜREK SİAL1413 HARRY ÖMER AYVAZOĞLU

25 June 2022 Saturday 15:00

25 June 2022 Saturday 23:55


Eymir Loca Beach, karataş mahallesi 555.cadde no 328/1, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter