17 June 2022 - Friday

ARES PRESENTS: SARA LANDRY & JEHRA & S7 & DISMALSKY

İstanbul, Beyoğlu
ARES PRESENTS: SARA LANDRY & JEHRA & S7 & DISMALSKY

Event Details


Sert, hareketli ve feminen tarzıyla endüstriyel techno camiasında adını duyurmayı başaran Amerika’lı DJ ve Prodüktör Sara Landry; Exhale, RAW ve Techno Germany gibi önde gelen plak şirketlerinden çıkardığı parçalar ile kendine, sürekli büyüyen bir hayran kitlesi oluşturdu. Hard Techno’nun önde gelen isimleriyle, dünyanın dört bir yanındaki en iyi etknilik ve gece kulüplerinde sahne alan Sara Landry; Ares’in sunumuyla 17 Haziran gecesi Rx İstanbul’da Rave kelimesnin anlamını sizlere anlatacak!

Bu unutulmayacak gecede; son dönemlerde yayımlanan parçalarıyla global çapta dikkat çeken ve özgün tarzıyla büyük beğeni kazanan Re:Volt residentı Jehra ile setlerini rave, industrial ve 303 ögeleriyle doldurarak enerji dolu agresif bir tarz oluşturarak kısa sürede Ankara techno camiasına adını kazıyan Ares residentı S7 eşsiz performanslar sergileyecek.

Gecenin fitilini ise setlerindeki sert ritimlere melankoli ile eşlik eden ve dinleyiciler üzerinde yarattığı hislerle unutulmaz performanslara imza atan Ares residentı Dismalsky ateşleyecek.

Sınırlı sayıdaki avantajlı biletler @bugececo ‘de, geç kalma!

@saralandrydj
@jehra_rvk
@s7_musicc
@dismalsky

@rx.istanbul

Artwork by @pepelepev

17 June 2022 Friday 21:00

18 June 2022 Saturday 01:00


Rx Istanbul, Sıraselviler Cad. Aslanyatağı Sok 1-3 Cihangir - Beyoglu, 34433 I, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Ares Events
Ares Events

New rave generation