04 June 2022 - Saturday

SHAZZE, TRIART, OMER FERDI MUJDECI

Ankara
SHAZZE, TRIART, OMER FERDI MUJDECI

Event Details

Çalışmalarını Polonya'da sürdüren DJ/prodüktör SHAZZE (Sharan Kumar), Hindistan'a uzanan kökleri ve Birleşik Krallık'ta şekillenen müzik zevkiyle dans müziğinin en tutkulu temsilcilerinden biri. DJ'lik kariyeri çok öncelere uzanan ve 2021 yılından itibaren kendi prodüksiyonlarını dinleyicilerine sunmaya başlayan SHAZZE; Ministry Of Sound ve Egg London gibi İngiliz kulüplerinin yanı sıra Instytut, Luzztro, Wata Cukrowa, Protokultura ve LAS Festival gibi Polonya merkezli platformlardaki performanslarıyla ve kendi düzenlediği etkinlikleriyle kariyer yolculuğuna devam ediyor.


Beatport'taki melodik house ve techno listelerinde ilk 20'ye giren Reboot’un hemen ardından diğer liste başı parçalar da birbiri ardına gelmeye devam etti. Reboot’un devam niteliğini taşıyan Life Cycles ve Last Day Dream teklileri bir çok ülkede ilk 10’a girme başarısı gösterdi. Müzikal ve görsel olarak dramatik bir anlatı sunan Triart, 4 Haziran Cumartesi günü Shazze öncesi The Q kabininde olacak. Gecenin açılışını ise genç yetenek Ömer Ferdi Müjdeci yapacak.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

04 June 2022 Saturday 21:00

04 June 2022 Saturday 23:55


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Comments