25 May 2022 - Wednesday

Kimono Party II : Anatolian Sessions

Ankara
Kimono Party II : Anatolian Sessions

Event Details

Eski bir çin efsanesi der ki; Uzakdoğudan bir rüzgar eser ve sana sıradaki eğlencenin yerini fısıldar.
Bu efsaneyi hiç duymuş muydun ? The Q Legendary ! Hazırsan KIMONO PARTY VOL II geliyor. Bu kez tarihin en eski medeniyetlerinden biri olan Q Tapınağı’na giriyoruz. Sakuralar bahçelerde çiçek açarken Q tapınağında Kokteyllerimizi yudumlayacağız ve kimonolarımız müziğin eşliğinde dans edecek. Gece boyunca birbirinden lezzetli sushi ve noodle standları da bizimle olacak. Sende bu efsanede yer almak ve adının nesiller boyunca anlatılmasını istersen bize katıl.


Anadolu'nun zengin müzik kültürünü eklektik ve ruhsal seslerle harmanlayarak Anadolu'nun hikayesini anlatmaya başladı. Anadolu dillerinden beslenerek parçalarda kullandığı her dilin hikayesini anlatmaya başlayan Anatolian Sessions 25 Mayıs Çarşamba günü Ankara’nın en kaliteli mekanı The Q’da sahne alıyor.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

25 May 2022 Wednesday 21:00

25 May 2022 Wednesday 23:55


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Comments