25 May 2022 - Wednesday

10. Yeditepe Dilek Ödülleri

İstanbul
10. Yeditepe Dilek Ödülleri

Event Details

10. Yeditepe Dilek Ödülleri töreninde yaklaşık 30 kategoride 2021 yılının kültür,sanat, spor ve internet alanında enlerini seçiyoruz. Etkinliğimizin geliri sosyal sorumluluk projelerimize gelir olarak kullanılacaktır.


1-)Hayalimi Paylaş Projesi: 3-18 yaş arasında hayati tehklike taşıyan hastalıktaki çocukların dileklerini gerçekleştiriyoruz.

2-)Köy Okullarına Yardım Projesi: Her yıl 2 köy okulunun kırtasiye, bot,mont, boya, yakacak vb. ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

3-)Sessiz Ankara/İstanbul: Her yıl işitme engelli çocuklarımızla İstanbul'un ve Ankara' nın tarihi açıdan önemli yerlerini çocuklarımızla gezerek onları tarihimizle buluşturuyoruz.

4-)Çocuk Merkezi Ziyaretleri: Aileleri tatafından terkedilmiş, istismara uğramış veya şiddet gören çocuklarımızın toplandığı merkezlerimizde, çocuklarımızı hayata kazandırmak için onlar ile tiyatro,sinema, hayvanat bahçesi vb. yerlere giderek onların rehabilitasyon sürecine katkıda bulunuyoruz.

5-)Darülaceze Ziyaretleri: 2 hafta bir Darülaceze kurumunu ziyarette bulunarak oradaki büyüklerimiz ile sohbet ediyor, keyifli zaman geçiriyoruz. Ayrıca büyüklerimize çeşitli geziler düzenleyerek bu hayatta yalnız olmadıklarını onlara hatırlatıyoruz.

Gelişmeler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeye devam edin!

Instagram: yeditepedilekgonulluleri

Twitter:yeditepedgk

25 May 2022 Wednesday 20:00

25 May 2022 Wednesday 22:00


Yeditepe Üniversitesi, İnönü Mah. Kayışdağı Cad., Ataşehir, İstanbul


View Map

Event Promoter

Dilek Gönüllüleri
Dilek Gönüllüleri Questions For Organizer?

1-) Hayalimi Paylaş Projesi: 3-18 yaş arasında hayati tehklike taşıyan hastalıktaki çocukların dileklerini gerçekleştiriyoruz. 2- Köy Okullarına Yardım Projesi: Her yıl 2 köy okulunun kırtasiye, bot,mont, boya, yakacak vb. ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 3-)Sessiz Ankara/İstanbul: Her yıl işitme engelli çocuklarımızla İstanbul'un ve Ankara' nın tarihi açıdan önemli yerlerini çocuklarımızla gezerek onları tarihimizle buluşturuyoruz. 4-) Çocuk Merkezi Ziyaretleri: Aileleri tatafından terkedilmiş, istismara uğramış veya şiddet gören çocuklarımızın toplandığı merkezlerimizde, çocuklarımızı hayata kazandırmak için onlar ile tiyatro,sinema, hayvanat bahçesi vb. yerlere giderek onların rehabilitasyon sürecine katkıda bulunuyoruz. 5-)Darülaceze Ziyaretleri: 2 hafta bir Darülaceze kurumunu ziyarette bulunarak oradaki büyüklerimiz ile sohbet ediyor, keyifli zaman geçiriyoruz. Ayrıca büyüklerimize çeşitli geziler düzenleyerek bu hayatta yalnız olmadıklarını onlara hatırlatıyoruz.