02 July 2022 - Saturday

Mark Eliyahu - Sundance

İzmir, Çeşme
Mark Eliyahu - Sundance

Event Details

Büyüleyici kemençe performanslarıyla dünyanın en yetenekli isimleri arasında gösterilen Mark Eliyahu, 2 Temmuz'da OM Paparazzi'de Türk hayranlarına yepyeni bir konsept sunmaya hazırlanıyor. Electro Acoustic Journey adını verdiği ve Türkiye'de ilk kez gerçekleştireceği yeni gösterisinde, Mark Eliyahu'nun muhteşem kemençesine yine kendi hazırladığı elektronik performans eşlik ediyor. 

Eşsiz plaj yorumu ve yepyeni dekorasyonuyla OM Paparazzi, her cumartesi günü yaza imza atacak etkinlikleriyle sizleri bekliyor.

Bilet Fiyatları

Early Bird - 300 TL

Backstage - 1000 TL

Mark Eliyahu Kimdir?

39 yaşındaki Mark Eliyahu İsrail’de meşhur olmuş ve ünü dünyaya yayılmış bir kamança sanatçısıdır. Eliyahu 7 yaşındayken ailesi ile Dağıstan’dan İsrail’e göç etmiş ve burada daha çocukken müzik hayatına başlamış. Lise eğitimi alacağı dönemde Yunanistan’a giden Eliyahu, burada hayatını değiştiren enstrüman olan Kamança ile tanışmış. 

Mark Eliyahu, Azarbaycan kökenli bir enstrüman olan Kamança’yı daha iyi öğrenebilmek için Azarbaycan’a gitti. Ünlü kamança sanatçısı Adalet Vezirov’dan aldığı dersler ve yeteneği ile benzersiz enstrümantel müziklere imza atıyor. Şu an dünyanın birçok ülkesinde, enstrümantal müzik seven hayranları ile konserlerde bir araya geliyor.

Mark Eliyahu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik Kuralları


-BELİRTİLEN SAAT KAPI AÇILIŞ SAATİDİR.
-BİLET GEÇERLİLİĞİ SAAT 17.30 İTİBARİ İLEDİR.
-ETKİNLİKTE 18 YAŞ SINIRI BULUNMAKTADIR.
-ORGANİZASYON FİRMASI UYGUN GÖRMEDİĞİ KİŞİLERİ BİLET ÜCRETİNİ İADE ETMEK KOŞULUYLA ETKİNLİK MEKANINA ALMAMA HAKKINA SAHİPTİR.
-GÜNDÜZ PLAJ GİRİŞİ İÇİN AYRI REZERVASYON GEREKLİDİR.

02 July 2022 Saturday 17:00

03 July 2022 Sunday 01:00


OM | Paparazzi Beach, Sakarya Mah. Ayayorgi Mevkii, No:11, Çeşme, İzmir


View Map

Event Promoter