07 May 2022 - Saturday

%100 MUSIC PRESENTS: TIMELINE FESTIVAL AFTER PARTY | DENIZ KABU, SINAN CELIK B2B EFANIN

Ankara
%100 MUSIC PRESENTS: TIMELINE FESTIVAL AFTER PARTY | DENIZ KABU, SINAN CELIK B2B EFANIN

Event Details

Solomun, Eelke Kleijn,
Tube & Berger, Pavel Petrov, Catz N Dogz, Nora En Pure, Jonas Rathsman, Eats Everything,
LOUISAHHH, Shiba San gibi isimlerden destek alarak kariyerine hızla yukarı taşıyan Deniz Kabu, Club Mirador’da gerçekleşecek TIMELINE Festival’in after partisinde Kite’da sahne alacak! Gecenin fitilini ise Ankara sahnesinin çalışkan prodüktörleri Sinan Çelik ve Efanin yakacak.

TIMELINE Festival bileti olanlar after partiye ücretsiz giriş yapabilecektir.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

 

07 May 2022 Saturday 21:00

08 May 2022 Sunday 23:55


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara Questions For Organizer?

Sonance Festival so nice Festival

Comments